Home » Agroturystyka » Brzozowe Zacisze od: 30zł do: 50zł

Brzozowe Zacisze Brzozowe Zacisze

Gospodarstwo „BRZOZOWE ZACISZE” jest położone na skraju wsi Swornegacie i sąsiaduje z lasem oraz rzeką Brdą. W niedalekiej odległości od kwatery tj. około 500 m. znajdują się trzy piękne, czyste jeziora: Karsińskie, Witoczno i Welsyk. Stąd możliwość korzystania z kąpieli ( np. na strzeżonym przez ratownika kąpielisku nad j. Karsińskim), aktywny wypoczynek na Kaszubach uprawiania sportów wodnych, wędkowania, spacerów oraz udanego grzybobrania w malowniczych lasach. Kwatera urządzona została funkcjonalnie i estetycznie, tak aby przebywający w niej goście mogli przyjemnie spędzić wolny czas również w swych pokojach i na terenie gospodarstwa.

„BRZOZOWE ZACISZE” dysponuje pięcioma pokojami z widokiem na rzekę Brdę. Cztery z nich to apartamenty, złożone z pokoju sypialnego, pokoiku wypoczynkowego oraz łazienki. Na ich wypoażenie składają się min. nowe meble, wykonane z litego drewna, dywaniki, lampki nocne, radia oraz rolety na oknach. Jest też możliwość korzystania z telewizora. Apartamenty łączy słoneczna klatka schodowa, na której urządzone zostały aneksy kuchenne. Na parterze budynku znajduje się większy i odmienny od pozostałych apartament. Ma on oddzielne wejście bezpośrednio od podwórza, własną kuchnię, odrestaurowane, antyczne meble, drewniane belki na ścianach i trochę akcentów kaszubskich. Do dyspozycji naszych gości jest ponadto salon z kominkiem, gdzie gospodarze zapraszają na codzienne śniadania i obiady. Teren wokół kwatery został również zagospodarowany pod kątem potrzeb naszych gości. Dysponujemy kącikiem zabaw dla dzieci, wyposażonym w piaskownicę, huśtawkę i zjeżdżalnię. Tuż noclegi w Borach Tucholskich obok, w cieniu drzew stoją drewniane meble ogrodowe a także szopa biesiadna z grillem i wędzarnią, w której można spędzić przyjemnie nie tylko letnie wieczory. Kwaterę dzieli od rzeki tylko niewielka łąka. Dzięki temu można swobodnie korzystać z kajaków i łodzi wędkarskiej, które są do dyspozycji gości. Na terenie łąki w ogrodzeniu pasą się konie gospodarzy.

Gospodarstwo agroturystyczne „BRZOZOWE ZACISZE” ma swą wieloletnią tradycję i zdobyło już zaufanie i sympatię wielu gości, zarówno indywidualnych rodzin, jak i zorganizowanych grup, które każdego roku wracają w nasze progi.

Serdecznie zapraszamy nie tylko do spędzenie wakacji i urlopów w naszej kwaterze ale także weekendów po sezonie i świąt które, możemy ubarwić rozmaitymi atrakcjami. Możemy zaproponować Państwu przygotowanie rodzinnych, czy towarzyskich spotkań, jubileuszy przy syto zastawionym stole, przejażdżki bryczką i samochodem terenowym, spływy kajakowe, ogniska i biesiady. U nas sezon trwa cały rok.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Brzozowe Zacisze

location_on Adres:

ul. Szkolna 19, 89-608 Swornegacie

woj. Pomorskie, Polska

phone tel. +48 (52) 398 11 12, +48 696 122 015

phone tel. +48 (52) 398 11 12, +48 696 122 015

insert_linkwww.swornegacie.com

Ilość miejsc: 10