Home » Campingi » BoraCamp od: 8zł do: 10zł

BoraCamp BoraCamp

W północno-wschodniej części Polski ok. 25 km od Augustowa, znajduje się Jezioro Serwy o pow. 450 ha i głębokości 41,5 m. Z jeziora wypływa ciek łączący jezioro z Kanałem Augustowskim, spławny dla kajaków. Jezioro objęte jest strefą ciszy. Posiada piękne, piaszczyste plaże, idealnie nadające się do bezpiecznych kąpieli, również tych słonecznych. Można tu także uprawiać windsurfing, pływać kajakami, rowerami wodnymi oraz wędkować. Linia brzegowa naturalnie tworzy piękne piaszczyste plaże z turkusowo błękitnymi zatokami.

W tym roku przygotowaliśmy Państwu największy, rodzinny BoraCamp z polem namiotowym, dużym pomostem, dwiema plażami, własną 200 m linią brzegową w otulinie Puszczy Augustowskiej. Jednym z tych miejsc z naturalnymi plażami z przepięknym widokiem na 3 wyspy: Dębowo, Lipówka oraz Sosnowo jest BoraCamp – idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, osób poszukujących ciszy, możliwości do wędkowania.

Dlaczego warto tu przyjechać?

– BoraCamp to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, które w ciągu dnia mogą bawić się na własnych plażach, korzystać z placu zabaw w bezpiecznej odległości od jeziora,
– własna 200 m piaszczysta linia brzegowa,
– duży wygodny pomost,
– znakomite miejsce do uprawiania windsurfingu, nordic walking wycieczek rowerowych, spływów kajakowych oraz wędkowania,
– doskonałe połączenie dla osób zamierzających odwiedzić Litwę, Łotwę i Estonię, czy Petersburg w Rosji.

Połączcie pobyt wśród przepięknej Puszczy Augustowskiej z prawdziwym urlopem na tropikalnej plaży. Zgodnie z życzeniami klientów i pod kątem rodzinnych wakacji zespół BoraCamp osobiście zaprojektował cały teren. Gwarantujemy Państwu spędzenie miłego wypoczynku oraz powitanie dnia w słońcu z widokiem na jezioro.

Teren jest podzielony na parcele – mogą Państwo wybierać między miejscami na namioty i przyczepy campingowe. Stanowiska campingowe są zadrzewione, oddzielone od siebie krzewami i mają możliwość podłączenia do prądu. Cały teren jest ogrodzony, oświetlony i dozorowany, posiada 200 m własnej linii brzegowej, duży pomost, dwie plaże.

Dbając o wygodę naszych gości przygotowaliśmy zadaszone wiaty, stoliki, miejsca na ogniska oraz boisko do siatkówki plażowej. Na najmłodszych czeka wykonany z drzewa plac zabaw.

Wszystkie nasze wiaty, zadaszenia posiadają stół i ławki. Na terenie miejsc pod przyczepy campingowe istnieje możliwość rozbicia namiotów. Na obszar BoraCamp można wjechać samochodem.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
BoraCamp

location_on Adres:

Gorczyca 280, 16-326 Płaska

woj. Podlaskie, Polska

phone tel. +48 519 755 700, +48 505 856 485

phone tel. +48 519 755 700, +48 505 856 485

insert_linkwww.boracamp.pl

Ilość miejsc: 60