Home » Domki letniskowe » Baza Kolonijna Wiking II od: 50zł do: 53zł

Baza Kolonijna Wiking II Baza Kolonijna Wiking II

Baza kolonijna w Międzywodziu zaprasza do spędzenia wakacji nad Bałtykiem, w pasie Wybrzeża Zachodniego. Nieopodal Międzywodzia rozciąga się Woliński Park Narodowy.

Ośrodek położony jest w sosnowym lesie, na dużym terenie, zaraz za pasem wydm, bezpośrednio przy szerokiej, piaszczystej plaży. Zapraszamy na udany wypoczynek do naszego dziecięcego miasteczka.

Sezonowy Obiekt Kolonijny grupy obiektów Poltur. Zespół murowanych pawilonów (cztery) – każdy posiada 2-kondygnacje (parter i I piętro – na każdej kondygnacji można zakwaterować grupę do 50 osób) – łącznie 300 miejsc noclegowych – standard turystyczny.

Pokoje 4 – 6 osobowe wyposażone w tapczany, szafki, stolik, krzesła i szafę. Węzły sanitarne na piętrach (dodatkowo w osobnym budynku – umywalnia z dodatkową liczbą natrysków). Stołówka w osobnym budynku (w centralnym położeniu) – 160 miejsc.

Położenie: zachodnia część Międzywodzia, na skraju miejscowości, zajmuje 2,5 ha terenu w sosnowym lesie, bezpośrednio przy szerokiej, piaszczystej plaży, do morza 100 metrów, bezpośrednie zejście na plażę – 150 m. Teren ogrodzony, parking.

Do dyspozycji: świetlica wielofunkcyjna, plac zabaw, boiska rekreacyjne do koszykówki (sztuczna nawierzchnia), boisko do piłki nożnej (trawa), siatkowej (piaskowe) i badmintona, stoły do tenisa stołowego, miejsce na ognisko, duży teren rekreacyjny.

Obiekty sportowe w najbliższej okolicy: boisko piłkarskie klubu Bałtyk Międzywodzie (oddalone o ok. 1200m, 60x90m, trawa), Dziwnów – Hala Sportowa – ok. 4,5 km, Kołczewo – sala gimnastyczna – ok. 9 km.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Baza Kolonijna Wiking II

location_on Adres:

ul. Plażowa 4, 72-415 Międzywodzie

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 918869047

phone 607625979

insert_linkwww.wiking-swinoujscie.net.pl

Ilość miejsc: 300