Home » Agroturystyka » Barbara od: 25zł do: 30zł

Barbara Barbara

Szanowni Państwo!

W naszym gospodarstwie, które jest idealnym miejscem do wypoczynku, chcielibyśmy serdecznie Państwa powitać. Dom Wypoczynkowy BARBARA jest otwarty dla wszystkich, którzy pragną zrelaksować się, zapomnieć o codziennym pośpiechu i cieszyć się urokami górskiej przyrody. Mamy nadzieję, że spędzą Państwo tutaj niezapomniane chwile w otoczeniu pięknej natury Beskidu Żywieckiego.

Oferujemy pokoje 2-, 3- i 4-osobowe, z pełnym wyposażeniem sanitarnym, które przypada na 2 pokoje. Nasi Goście mają dostęp do wszystkiego, co ułatwi im pobyt w naszym gospodarstwie. Dodatkowo, zapewniamy salę telewizyjną w jadalni oraz przytulny kominek, idealny na długie wieczory.

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty całodziennego wyżywienia. Nasza kuchnia serwuje zarówno tradycyjne, jak i regionalne dania, które doceniło już wielu naszych Gości. Ponadto, do Państwa dyspozycji jest przestronna stołówka. Dla Gości z samochodami mamy przygotowane miejsca parkingowe.

Organizujemy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, takie jak sylwestrowe, andrzejkowe, ostatkowe, urodzinowe, imieninowe czy pieczenie prosiaka. W zimie organizujemy również kuligi z ogniskiem i pieczeniem prosiaka oraz kiełbasek.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy cenią atmosferę spokojnej wsi żywieckiej, młode małżeństwa z małymi dziećmi, osoby interesujące się unikalną fauną i florą, chcące poznać życie i obyczaje tutejszych górali, miłośników jazdy rowerowej po urokliwych szlakach parku krajobrazowego, zbieraczy grzybów oraz amatorów białego szaleństwa i nie tylko.

Zapraszamy serdecznie!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Barbara

location_on Adres:

ul. Stara Poczta 8, 34-371 Ujsoły

woj. Śląskie, Polska

phone 338647016

phone 693066900

insert_linkwww.ujsoly.net

Ilość miejsc: 19