Home » Agroturystyka » Bajeczny Domek od: 35zł do: 45zł

Bajeczny Domek Bajeczny Domek

Zapraszamy Państwa do drewnianego „Bajecznego Domku” położonego w samym sercu Puszczy Białowieskiej – ostatniej pierwotnej puszczy niżu europejskiego i królestwa żubrów. Nasz domek otoczony jest pięknymi kwiatami i zielenią, zapewniając spokój i kameralną atmosferę, która sprawia, że nasi goście chętnie do nas wracają. Jesteśmy również zrzeszeni w Białowieskim Stowarzyszeniu Agroturystycznym „Żubr”, co gwarantuje wysoką jakość naszych usług.

Oferujemy pięć pokoi, w tym pokoje 2 i 3 osobowe, każdy z łazienką, telewizją satelitarną i oryginalnym wystrojem. W naszym domku znajduje się także kominek, samodzielna kuchnia oraz aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem. Zapewniamy również bezpieczny parking, miejsce na ognisko i grill, rowery oraz liczne miejsca do odpoczynku wśród zieleni w naszym ogrodzie.

Jeśli będą Państwo zainteresowani, z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa różnorodne atrakcje. Możemy zorganizować przejażdżkę bryczką, jazdę konną, wycieczkę rowerową, a także wędrówkę po obszarze ochrony ścisłej z przewodnikiem. Oferujemy wiele innych możliwości, które są dostosowane do Państwa preferencji.

Serdecznie zapraszamy do „Bajecznego Domku”!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Bajeczny Domek

location_on Adres:

ul. Waszkiewicza 90, 17-230 Białowieża

woj. Podlaskie, Polska

phone 856812227

phone 605358819

insert_linkwww.bajecznydomek.ebialowieza.pl

Ilość miejsc: 15