Home » Hotele » Augustów Hotel Spa Wojciech od: 180zł do: 550zł

Augustów Hotel Spa Wojciech Augustów Hotel Spa Wojciech

HOTEL Z SERCA PUSZCZY AUGUSTOWSKIEJ
Augustów – stolica turystyczna Polski Północno-Wschodniej. Hotel Wojciech zlokalizowany jest 7 kilometrów od centrum Augustowa, w sercu Puszczy Augustowskiej, na cyplu pomiędzy jeziorem Białym, a jeziorem Staw Wojciech, przy drodze krajowej nr 16, Augustów – przejście graniczne z Litwą w Ogrodnikach, z dala od miejskiego zgiełku i hałasu.

W sąsiedztwie znajduje się Sanktuarium Maryjne w Studzienicznej i śluza Przewięź położona na szlaku kanału Augustowskiego.
Unikalna lokalizacja, wysoki standard wyposażenia hotelu i świadczonych usług, uprzejmy personel to gwarancja zadowolenia wszystkich gości.
Hotel Wojciech w Augustowie dysponuje 25 komfortowo wyposażonymi pokojami, restauracją, barem, doskonale wyposażonymi klimatyzowanymi salami konferencyjnymi oraz świetnie rozbudowaną częścią rekreacyjną.
W Hotelowym Centrum Rekreacyjnym czeka na Państwa basen, sauna, siłownia, solarium, gabinet kosmetyczny, sala bilardowa, kort tenisowy (sztucznie oświetlany), wypożyczalnia sprzętu sportowego (rowery trekkingowe, Nordic Walking) i własna przystań wodna (łodzie wędkarskie, kajaki, rowery wodne).
Hotel posiada również własne Centrum Konferencyjne na które składają się 2 sale konferencyjne i salonik Business Centre.
W otoczeniu hotelu: Puszcza Augustowska, Jezioro Białe (w odległości 70 m) oraz jezioro Staw Wojciech (w odległości 150 m).

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Augustów Hotel Spa Wojciech

location_on Adres:

ul. Wojciech 15, 16-300 Augustów

woj. Podlaskie, Polska

phone tel. +48 (87) 644 72 37, +48 (87) 644 72 38

phone tel. +48 (87) 644 72 37, +48 (87) 644 72 38

insert_link www.augustow-wojciech.pl

Ilość miejsc: 49