Home » Wellness i SPA » Arka Medical SPA od: 140zł do: 450zł

Arka Medical SPA Arka Medical SPA

Arka Medical Spa to czterogwiazdkowy hotel położony w centrum Kołobrzegu, w pobliżu pięknej piaszczystej plaży oraz ekoparku. Otoczenie przyrody zapewnia zdrowy i spokojny pobyt w nadmorskim kurorcie, wypełniony cudownymi chwilami spędzonymi na spacerach, plażowaniu i kąpielach w morzu.

To idealne miejsce, w którym można zadbać o siebie od stóp do głów. Arka Medical Spa zaprasza wszystkich swoich gości do Centrum Odnowy Biologicznej, które oferuje 60 różnych zabiegów. W ofercie centrum znajdują się masaże, zabiegi na ciało wpływające na jędrność skóry oraz dające efekty wyszczuplenia, zabiegi rozluźniające, i wiele innych. Goście Centrum Odnowy Biologicznej po każdej z sesji będą czuli się jak nowo narodzeni.

Arka Medical Spa oferuje wszystkim także możliwość aktywnego spędzania czasu wolnego. Do dyspozycji gości pozostają korty tenisowe, sale fitness oraz baseny z wodą morską. Po wysiłku fizycznym każdemu przyda się pokrzepienie w postaci smacznego i zdrowego posiłku. Arka Medical Spa zaprasza do dwóch restauracji oraz wspaniałej kawiarni, położonej na jedenastym piętrze hotelu.

Urlop w Kołobrzegu to niezapomniane przeżycie. Dni wypełnione szumem fal i doskonałym relaksem oferuje luksusowy hotel Arka Medical Spa.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Arka Medical SPA

location_on Adres:

Sułkowskiego 11, 78-100 Kołobrzeg

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 943528151

phone 943528151

insert_linkwww.arka-mega.pl

Ilość miejsc: 180