Home » Sanatoria » Argentyt od: 70zł do: 90zł

Argentyt Argentyt

Interferie w Dąbkach to uzdrowiskowe sanatorium Argentyt, które mieści się w doskonałej lokalizacji, gdzie jezioro i morze spotykają się, tworząc idealne warunki do regeneracji sił i aktywnego wypoczynku. Obiekt znajduje się zaledwie 50 m od jeziora Bukowo i 100 m od pięknej, piaszczystej plaży. Dąbki, dzięki swojemu nadmorskiemu mikroklimatowi z dużą zawartością jodu i aerozolu morskiego, posiada status uzdrowiska. Sanatorium jest również blisko przystani żeglarskiej, która jest dogodnym miejscem dla osób uprawiających sporty wodne. Dla miłośników pieszych wycieczek jest piękna aleja spacerowo-joggingowa, która kończy się Kanałem Szczuczy, łączącym jezioro z morzem. Piękna i ciekawa okolica, malownicze krajobrazy, świeże i czyste morskie powietrze, wysoki standard usług i doskonała obsługa to powody, dla których pobyt w Interferie stanie się niezapomnianym wspomnieniem.

Sanatorium Interferie w Dąbkach oferuje liczne zabiegi lecznicze, zajęcia rekreacyjno-ruchowe w sali gimnastycznej i gabinecie fitness, na korcie tenisowym i na boisku, a także piesze i rowerowe wycieczki wzdłuż mierzei i po piaszczystej plaży. W obiekcie znajduje się również wypożyczalnia rowerów i sprzętu sportowego. Nowoczesna baza zabiegowa umożliwia rehabilitację i odnowę biologiczną. Goście mogą również skorzystać z gabinetu kosmetycznego i fryzjerskiego, aby poprawić swoją urodę i samopoczucie. Po intensywnych zajęciach można odpocząć w przytulnej kawiarence, która oferuje ciasta, kawę i herbatę w ciągu dnia, a wieczorem zapewnia mini koncerty. Dla najmłodszych gości są organizowane atrakcje przez animatora, takie jak teatrzyki, bale dziecięce, wycieczki i ogniska. Dzieci mogą także spędzać czas w świetlicy, uczestnicząc w zajęciach manualnych, warsztatach ceramicznych, projekcjach filmów i bajek, czytaniu bajek oraz grach i zabawach. Dla rodziców z dziećmi przygotowany jest również piękny plac zabaw w klimacie nadmorskim, boiska do gry w siatkówkę, piłkę nożną i koszykówkę.

Interferie w Dąbkach, ośrodek sanatoryjno-wypoczynkowy Argentyt, składa się z trzech budynków, w których znajduje się 197 pokoi, w tym jednoosobowych, dwuosobowych, trzyosobowych i apartamentów. Wszystkie pokoje są komfortowo wyposażone w przyjaznym stylu i posiadają łazienkę z prysznicem, telewizor, radio, telefon oraz sprzęt plażowy. Dla rodzin z dziećmi przygotowano przestronne pokoje, które są połączone z pokojem rodziców, zapewniając wygodny wypoczynek. Obiekt jest również przyjazny dla osób niepełnosprawnych, posiadając specjalny certyfikat OD, umożliwiający organizowanie pobytów dla osób z dysfunkcjami ruchowymi. Dostęp do wszystkich pomieszczeń ułatwiają specjalne ścieżki i podjazdy, a także windy dla wygody wszystkich gości.

Zapraszamy do Interferie w Dąbkach!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Argentyt

location_on Adres:

ul. Wydmowa 17, 76-156 Dąbki

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 943148134

phone 943148130

insert_linkwww.interferie.pl

Ilość miejsc: 320