Home » Apartamenty » Apartamenty Wschód od: 180zł do: 255zł

Apartamenty Wschód Apartamenty Wschód

Wychodząc naprzeciw rozwijającym się walorom turystycznym Polski południowo-wschodniej, w tym prężnie rozbudowującej się stolicy Podkarpacia, jaką jest Rzeszów – stworzyliśmy projekt „Apartamenty Wschód”.

W ramach prezentowanego przedsięwzięcia przedstawiamy państwu nowoczesne i komfortowe apartamenty pod wynajem krótkoterminowy. Nasze apartamenty są doskonale wyposażone i zapewniają wysoki standard pobytu dla naszych gości. Znajdują się w dogodnej lokalizacji, blisko centrum miasta oraz atrakcji turystycznych regionu.

Jako młody rozwijający się projekt gwarantujemy zadowolenie z oferowanych usług oraz bezpieczeństwo i wysoka jakość. Nasz personel jest profesjonalny i zawsze gotowy do pomocy. Zapewniamy naszym gościom komfortowe warunki i przyjazną atmosferę.

Skorzystanie z naszej oferty zapewnia Państwu doskonałe wrażenia z pobytu. Możecie Państwo cieszyć się wygodą i prywatnością w naszych apartamentach, a jednocześnie mieć łatwy dostęp do wszystkich atrakcji, jakie oferuje Rzeszów i okolice. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i zapewniamy, że Państwa pobyt będzie niezapomniany.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Apartamenty Wschód

location_on Adres:

ul. Szpitalna 5, 35-065 Rzeszów

woj. Podkarpackie, Polska

phone 178633103

phone 662248679

insert_linkwww.apartamenty-wschod.pl

Ilość miejsc: 12