Home » Wille » Apartamenty w Trójmieście od: 55zł do: 350zł

Apartamenty w Trójmieście Apartamenty w Trójmieście

Pierwszy dom, który oferujemy, składa się z dwóch niezależnych kondygnacji. Na dolnym poziomie znajduje się miejsce dla 7-8 osób, które obejmuje salon z kominkiem, w pełni wyposażoną kuchnię, łazienkę, 3 dwuosobowe pokoje i 1 pokój jednoosobowy. Górna kondygnacja jest przeznaczona dla 6 osób i zawiera salonik z bezpośrednim dostępem do kuchni, łazienkę oraz 1 pokój trzyosobowy, 1 pokój dwuosobowy i 1 pokój jednoosobowy.

Drugi dom, który mamy do zaoferowania, posiada pokoje dwuosobowe z łazienkami. Jest również wspólna, w pełni wyposażona kuchnia, salon z kominkiem i jadalnią oraz osiem pokoi dwuosobowych.

Dla naszych gości, którzy cenią sobie tradycyjną kuchnię domową, polecamy takie dania jak naleśniki, placki ziemniaczane, gołąbki z kapustą, kurczaki, schab, pierogi i wiele innych.

W ramach dodatkowych atrakcji proponujemy Państwu skorzystanie z wolnego czasu na łowienie ryb (szczupak, lin, karp, leszcz, okoń, płoć), korzystanie z sprzętu wodnego, takiego jak rower wodny i łódka, przejażdżki bryczką, biesiady przy ognisku i grillowanie, zabawy na placu obok domku oraz przejażdżki rowerowe. Zapraszamy również na wielkie grzybobranie, gdzie istnieje możliwość wysuszenia zebranych grzybów.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
wc Własna łazienka
check
Apartamenty w Trójmieście

location_on Adres:

ul. Długa, Gdańsk

woj. , Polska

phone 124466771

phone 608477334

insert_linkhttp://e-baltyk.noce.pl

Ilość miejsc: 50