Home » Apartamenty » Apartamenty u Gieni i Janka od: 25zł do: 50zł

Apartamenty u Gieni i Janka Apartamenty u Gieni i Janka

Do dyspozycji gości jest duży dom – urokliwie położony na południowym, silnie nasłonecznionym górskim stoku. Docelowym przeznaczeniem obiektu było wybudowanie średniej wielkości hotelu, jednakże gospodarze przerwali pracę całkowicie wykańczając wnętrza jedynie części domu, do której dorobili osobne wejście. Tak powstałe pomieszczenia obejmują 3 dwuosobowe pokoje oraz jeden czteroosobowy podwójny pokój (dwa pomieszczenia oddzielone od siebie łukiem zamiast drzwi), dużą wspólną kuchnię, łazienkę oraz przedpokój.

Całość przestrzeni wokół domu jest doskonale zagospodarowana – z przodu przed domem mieści się ogródek z dużym stołem i fantastycznym widokiem na okolicę, z tyłu parking, a z boku duży ogród z wymurowanym grillem, oczkiem wodnym i sporych rozmiarów altanką.

Dodatkowo, przed domem stworzony został staropolski ganek – obecnie w jego wnętrzu znajduje się niewielkie pomieszczenie ze wspólnym telewizorem. Świeradów ma jednak w sobie tyle atrakcji, że wczasowicze bardzo rzadko z niego korzystają.

Z racji wspólnej kuchni i łazienki preferowane jest wynajmowanie całości (gdzie może spać nawet do 10 osób), cena wówczas jest niezależna od ilości osób, a wynajmujący otrzymuje klucze i kontrolę nad całą kwaterą.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Apartamenty u Gieni i Janka

location_on Adres:

ul. Myśliwska, 59-850 Świeradów-Zdrój

woj. Dolnośląskie, Polska

phone tel. +48 502 928 989

phone tel. +48 502 928 989

Ilość miejsc: 10