Home » Apartamenty » Apartamenty Rity od: 330zł do: 550zł

Apartamenty Rity Apartamenty Rity

Czy chcielibyście spędzić kilka dni w Sopocie, czy może planujecie odwiedzić ten najsłynniejszy nadmorski kurort w Polsce na dłużej? Jeśli tak, to Apartamenty Rity są idealnym rozwiązaniem dla waszego noclegu. Znajdujemy się w dogodnej lokalizacji i oferujemy doskonały komfort za przystępną cenę – to główne atuty naszej oferty noclegowej. Nasze apartamenty zostały starannie wyposażone, aby zapewnić wam wygodę i spokój podczas wypoczynku. Są one nowe, ponieważ zostały oddane do użytku w 2011 roku.

Posiadamy dwa rodzaje apartamentów – jeden dwupokojowy o powierzchni 52 m2 oraz drugi trzypokojowy o powierzchni 71 m2. Oba mieszczą się na terenie zamkniętego i monitorowanego osiedla. Dla gości z samochodem przygotowaliśmy miejsca parkingowe w garażu podziemnym. Dodatkowo, nasze apartamenty mają dobrze nasłonecznione balkony, gdzie można odpocząć i cieszyć się pięknymi widokami.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.apartamenty-rity.pl. Tam znajdziecie wszystkie niezbędne informacje. Serdecznie zapraszamy do Sopotu!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Apartamenty Rity

location_on Adres:

ul. Łokietka 55 D, 81-736 Sopot

woj. Pomorskie, Polska

phone 606105106

phone 606105106

insert_linkwww.apartamenty-rity.pl

Ilość miejsc: 10