Home » Apartamenty » Apartamenty Oaza Spokoju od: 140zł do: 240zł

Apartamenty Oaza Spokoju Apartamenty Oaza Spokoju

Szukasz spokoju, ciszy, odosobnienia, pragniesz oderwać się od szarej rzeczywistości, a zarazem nie chcesz zrezygnować z wygody i komfortu – wtedy strzałem w dziesiątkę jest wybór pensjonatu „Oaza Spokoju”! Zlokalizowany jest on w Wiśle, w sercu Beskidu Śląskiego na wysokości 500 m n.p.m., zewsząd otoczony lasem pełnym grzybów, jagód, malin…

Oaza Spokoju jest doskonałą bazą wypadową na bliższe i dalsze wycieczki po szlakach turystycznych o różnym stopniu trudności. Zimą na wyciągnięcie ręki, znajdują się liczne wyciąg narciarskie zarówna dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy. W lecie amatorzy aktywnego wypoczynku maja do dyspozycji pełnowymiarowe boisko do siatkówki, wieczorny wypoczynek natomiast można uatrakcyjnić grillując. Natomiast dla dzieci jest piaskownica.
Nie czekaj!!! Już teraz zarezerwuj termin swej wizyty.

Do dyspozycji są 2 apartamenty 6-cio osobowe i 1 apartament 4-o osobowy. Każdy z osobnym, niezależnym wejściem, każdy z łazienką i aneksem kuchennym. Aneks wyposażony jest w lodówkę, kuchenkę z piekarnikiem, czajnik elektryczny.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Apartamenty Oaza Spokoju

location_on Adres:

os. Kozińce 28, 43-460 Wisła

woj. Śląskie, Polska

phone tel. +48 783 594 245

phone tel. +48 783 594 245

insert_linkwww.oazaspokoju.pl

Ilość miejsc: 16