Home » Apartamenty » Apartamenty Nad Dunajcem od: 60zł do: 100zł

Apartamenty Nad Dunajcem Apartamenty Nad Dunajcem

Miejsce, które państwu oferujemy, leży przy wjeździe do Szczawnicy, w malowniczej dolinie Dunajca, na wzniesieniu, skąd doskonale widać ciekawą o każdej porze roku panoramę Pienin.

Obiekt posiada wiele udogodnień, które zapewnią państwu komfortowy pobyt. Na terenie obiektu dostępna jest telewizja satelitarna, a także internet bezprzewodowy WiFi, który umożliwi państwu korzystanie z sieci w każdym miejscu. Dodatkowo, wszystkie pomieszczenia są wyposażone w klimatyzację, co zapewni przyjemny chłód w gorące dni, oraz ogrzewanie podłogowe, które sprawi, że nawet w chłodniejsze dni będziecie państwo czuć się ciepło i komfortowo.

Dbamy o wasze bezpieczeństwo, dlatego na terenie obiektu znajduje się monitoring całodobowy, który zapewni pełne bezpieczeństwo. Dodatkowo, istnieje możliwość podglądu monitoringu na telewizorach w apartamentach, co pozwoli państwu na śledzenie sytuacji na terenie obiektu.

Zapewniamy udany wypoczynek w domowej atmosferze. Nasz personel jest zawsze gotowy do pomocy i służenia radą. Serdecznie zapraszamy Państwa do nas, abyście mogli cieszyć się pięknem Szczawnicy i spędzić niezapomniane chwile w naszym obiekcie.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Apartamenty Nad Dunajcem

location_on Adres:

ul. Widok 35, 34-460 Szczawnica

woj. Małopolskie, Polska

phone 182621118

phone 668152027

insert_linkwww.NadDunajcem.com

Ilość miejsc: 8