Home » Apartamenty » Apartamenty Michałki od: 100zł do: 240zł

Apartamenty Michałki Apartamenty Michałki

Oferujemy trzy rodzaje apartamentów, które spełnią oczekiwania każdego gościa.

Pierwszym z nich jest 2-pokojowy apartament o powierzchni 80m², który może pomieścić maksymalnie 4 osoby. Apartament ten posiada dwa łóżka małżeńskie, w pełni wyposażoną kuchnię z jadalnią, przestronne miejsce do wypoczynku z telewizorem satelitarnym i sprzętem audio, oraz łazienkę z WC, wanną i prysznicem. Dodatkowo, oferujemy możliwość parkowania. Cena za dobę wynosi 240 zł, co oznacza 60 zł od osoby.

Drugi apartament to mały, niekrępujący apartament o powierzchni 30m², który może pomieścić 2 osoby. Apartament ten posiada dwa łóżka, miejsce do wypoczynku z telewizorem satelitarnym i sprzętem audio, aneks kuchenny, kominek oraz łazienkę z prysznicem i WC. Oferujemy również możliwość parkowania. Cena za dobę wynosi 100 zł, co oznacza 50 zł od osoby.

Trzeci apartament to apartament z osobnym wejściem o powierzchni 35m², który również może pomieścić 2 osoby. Apartament ten posiada jedno łóżko małżeńskie, aneks kuchenny, miejsce do wypoczynku z telewizorem satelitarnym i sprzętem audio, oraz łazienkę z prysznicem i WC. Oferujemy również możliwość parkowania. Cena za dobę wynosi 120 zł, co oznacza 60 zł od osoby.

Na terenie naszego obiektu znajduje się także miejsce na ognisko z grillem oraz rowery, które nasi goście mogą wykorzystać. Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Apartamenty Michałki

location_on Adres:

ul. Śnieżna 14a, 58-573 Piechowice

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 757617690

phone 793434335

insert_linkwww.michalki.wkarkonoszach.pl

Ilość miejsc: 8