Home » Apartamenty » Apartamenty Lakeland od: 37zł do: 55zł

Apartamenty Lakeland Apartamenty Lakeland

Województwo warmińsko-mazurskie – to piękny i bogaty w jeziora region Pojezierza Mazurskiego i dzika przyroda na Warmii. Tutaj najchętniej przybywają miłośnicy żeglarstwa, wędkarstwa i ptactwa.

To bez wątpienia jeden z najchętniej odwiedzanych przez turystów i miłośników wakacyjnego aktywnego wypoczynku regionów naszego kraju. Jego największą atrakcją są oczywiście jeziora Pojezierza Mazurskiego, gdzie co roku roi się od miłośników żeglarstwa. Są one największe w Polsce, zaś szlaki wodne prowadzące łączącymi je rzekami są wyjątkowo długie i pozwalają na wiele dni żeglowania po kolejnych wodnych akwenach.
Apartamenty-Hana, to trzy apartamenty 4-6 osobowe w centrum osiedla rekreacyjnego Kalbornia/Dąbrówno nad jeziorem Dąbrowa Wielka.
Miejscowość ta położona jest na Pojezierzu Iławsko-Dylewskim, a do najbliższej miejscowości Dąbrówno – z dobrze zaopatrzonymi sklepami i stacją benzynową – jest 2000 m.
300 metrów do jeziora Dąbrowa Wielka. Bardzo czyste i i objęte strefą ciszy jezioro o długości 10 km, posiada liczne zatoczki i wyspę.
Blisko jest do Grunwaldu, Iławy, Olsztyna, Ostródy oraz do SPA Dr.Ireny Eris na Dylewskich Wzgórzach.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Apartamenty Lakeland

location_on Adres:

Kalbornia 448, 14-120 Dąbrówno

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone tel. +48 506 003 939

phone tel. +48 506 003 939

insert_linkwww.lakeland.waw.pl

Ilość miejsc: 16