Home » Apartamenty » Apartamenty Lakeland od: 37zł do: 55zł

Apartamenty Lakeland Apartamenty Lakeland

Województwo warmińsko-mazurskie to piękny region Pojezierza Mazurskiego, który słynie z bogactwa jezior i dzikiej przyrody na Warmii. To miejsce, które przyciąga miłośników żeglarstwa, wędkarstwa i obserwacji ptaków. Jest to jedno z najpopularniejszych miejsc w Polsce, które odwiedzane jest zarówno przez turystów, jak i przez osoby poszukujące aktywnego wypoczynku.

Największą atrakcją województwa są oczywiście jeziora Pojezierza Mazurskiego, które przyciągają co roku wielu żeglarzy. Są one największe w Polsce, a sieć szlaków wodnych, które je łączą, pozwala na długie rejsy po malowniczych akwenach.

Apartamenty-Hana to trzy komfortowe apartamenty, mieszczące od 4 do 6 osób, położone w centrum osiedla rekreacyjnego Kalbornia/Dąbrówno nad jeziorem Dąbrowa Wielka. Miejscowość ta leży na Pojezierzu Iławsko-Dylewskim, a do najbliższej miejscowości Dąbrówno z licznymi sklepami i stacją benzynową jest zaledwie 2 km.

Jezioro Dąbrowa Wielka, oddalone o 300 metrów od apartamentów, jest niezwykle czyste i objęte strefą ciszy. Jego długość wynosi 10 km, a liczne zatoczki i wyspa stanowią dodatkowe atrakcje.

Poza tym, w okolicy znajdują się takie miejsca jak Grunwald, Iława, Olsztyn, Ostróda oraz SPA Dr. Ireny Eris na Dylewskich Wzgórzach.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Apartamenty Lakeland

location_on Adres:

Kalbornia 448, 14-120 Dąbrówno

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone 506003939

phone 506003939

insert_linkwww.lakeland.waw.pl

Ilość miejsc: 16