Home » Apartamenty » Apartamenty Kołobrzeg od: 45zł do: 65zł

Apartamenty Kołobrzeg Apartamenty Kołobrzeg

APARTAMENTY – KOŁOBRZEG

UL. REYMONTA – Oferujemy apartamenty dla 2-4 osób, o powierzchni 35-40m2. Jednym z nich jest apartament z widokiem na morze, położony przy kołobrzeskim molo, obok Sanatorium Bałtyk i Kielczanka. Apartament znajduje się zaledwie 50 m od plaży i morza, i składa się z pokoju, łazienki, aneksu kuchennego oraz tarasu. Dodatkowo, zapewniamy garaż lub parking na miejscu.

UL. WYLOTOWA – Nasza oferta obejmuje apartamenty dla 2-10 osób, o powierzchni 50-82m2. Znajdują się one w kameralnym budynku mieszkalnym, w zachodniej części miasta, zaledwie 250 m od plaży. Apartamenty składają się z 2-4 pokoi, łazienki, aneksu kuchennego, balkonu, a parking jest dostępny bezpłatnie.

UL. CICHA – Proponujemy apartament dla 2-5 osób, o powierzchni 36 m2, położony przy Latarni Morskiej. Z okien apartamentu roztacza się widok na port kołobrzeski. Apartament znajduje się około 100 m od plaży i morza, na III piętrze. Składa się z pokoju, łazienki, aneksu kuchennego oraz balkonu. Dodatkowo, oferujemy atrakcyjną cenę.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Apartamenty Kołobrzeg

location_on Adres:

ul. Reymonta, Wylotowa i ul. Cicha, 78-100 Kołobrzeg

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 604185132

phone 604185132

insert_linkwww.lokum.spanie.pl

Ilość miejsc: 20