Home » Apartamenty » Apartamenty Kierunek Sopot od: 45zł do: 300zł

Apartamenty Kierunek Sopot Apartamenty Kierunek Sopot

Mamy przyjemność zaproponować całoroczny wynajem apartamentów i mieszkań zlokalizowanych w Sopocie i nadmorskim Gdańsku. Oferujemy samodzielne lokale, tylko do Państwa dyspozycji. Nasza firma proponuje wyłącznie sprawdzone miejsca, które doskonale znamy. Pozwala nam to dopasować propozycję do Państwa wymagań i oczekiwań.

W naszej działalności stawiamy na wiarygodność oferty i rzetelnie przedstawionych informacji. Na stałe jesteśmy związani z Sopotem i Gdańskiem – tu żyjemy, więc bez problemu odpowiemy na wszystkie pytania związane z ofertą naszego miasta. Nie tylko zaproponujemy nocleg – podpowiemy, w której restauracji można smacznie zjeść, miejsce gdzie można wypić najlepszą kawę i wskażemy miejsca, które warto odwiedzić.

We wszystkich proponowanych lokalach znajdą Państwo aktualny informator miejski, który przygotowujemy specjalnie dla naszych klientów. Staramy się proponować tylko to, co już sprawdziliśmy i wiemy, że nie będą Państwo zawiedzeni z zawartych tam propozycji. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, służymy wiedzą i naszym doświadczeniem. Zapraszamy do Sopotu przez cały rok.

www.kieruneksopot.pl
tel. 884 041 193

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Apartamenty Kierunek Sopot

location_on Adres:

ul. Haffnera, Książąt Pomorskich, 3 Maja, Kraszewskiego, 81-813 Sopot

woj. Pomorskie, Polska

phone 884041193

phone 884041193

insert_linkwww.kieruneksopot.pl

Ilość miejsc: 20