Home » Apartamenty » Apartamenty i Pokoje u Architekta od: 25zł do: 50zł

Apartamenty i Pokoje u Architekta Apartamenty i Pokoje u Architekta

Nasz dom znajduje się na zamkniętej posesji w miejscowości Czarna Góra, u stóp stoku Litwinka, niedaleko wyciągów na Kozińcu. Obok domu znajduje się duży parking, na którym można bezpiecznie zaparkować samochód.

W okresie zimowym do najbliższego wyciągu narciarskiego Koziniec jest około 1 km. Oprócz tego, w okolicy znajdują się również inne większe ośrodki narciarskie, takie jak Litwinka (około 2 km), Kotelnica Białczańska (około 5 km), Bukowina Tatrzańska (około 3 km) oraz kompleks narciarski Hawrań w Jurgowie (około 5 km).

Nasz dom jest również świetnie usytuowany pod względem dostępu do różnych obiektów użyteczności publicznej i atrakcji turystycznych. Region Podhala i Spiszu oferuje wiele interesujących miejsc do zwiedzania. W odległości 300 metrów znajduje się sklep samoobsługowy, a ośrodek zdrowia i apteka są oddalone o 500 metrów. Rzeka Białka jest również w zasięgu ręki, oddalona o zaledwie 300 metrów.

Dzięki tak dogodnej lokalizacji nasz dom jest idealnym miejscem na spędzenie wypoczynku w górach. Można cieszyć się zarówno aktywnym wypoczynkiem na stokach narciarskich, jak i zwiedzaniem okolicy i korzystaniem z różnych udogodnień w pobliżu.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Apartamenty i Pokoje u Architekta

location_on Adres:

ul. Nadwodnia 50, 34-532 Czarna Góra

woj. Małopolskie, Polska

phone 182082347

phone 604151983

insert_linkwww.apartamenty-pokoje.pl

Ilość miejsc: 12