Home » Apartamenty » Apartamenty EWiTA od: 200zł do: 380zł

Apartamenty EWiTA Apartamenty EWiTA

Apartamenty EWiTA to całoroczny obiekt położony w spokojnej okolicy, co zapewnia ciszę a jednocześnie bliską odległość do plaży i centrum (ok 400 metrów).

Zamierzamy świadczyć usługi głównie rodzinom z dziećmi, osobom starszym, podróżującym w celach turystycznych i biznesowych, a także osobom, które pragną w spokoju wypocząć, oderwać się od spraw codziennych.

Oferujemy pobyt dla grup wieloosobowych. Obiekt obecnie posiada 22 miejsca noclegowe i salę kominkową (ok 25 m2) z TV i barem, która może być wykorzystywana do wszelkiego rodzaju spotkań. Na terenie obiektu jest parking.

Obiekt posiada trzy apartamenty dwupoziomowe o powierzchni ok. 60m2 każdy. Apartamenty posiadają osobne wejście, aneks kuchenny, salon, 2 pokoje sypialniane i 2 łazienki. Obiekt posiada również apartament jednopoziomowy (na piętrze, nad salą kominkową), posiadający 2 pokoje, aneks kuchenny i łazienkę.

Na terenie obiektu jest miejsce do wspólnego grillowania i mini plac zabaw dla dzieci.

Polecamy miesiące jesienno-zimowo-wiosenne, wówczas pierwsza klasa czystości powietrza sprzyja procesom leczenia oraz łagodzi stany alergiczne osób ze skażonych ekologicznie regionów Polski.

Komfort wypoczynku to walor gwarantujący, iż pobyt u nas będzie przyjemny i udany, a każdy z Państwa poczuje się wyjątkowym i oczekiwanym Gościem.

Zapraszamy przez cały rok i życzymy udanego pobytu!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Apartamenty EWiTA

location_on Adres:

ul. Letnia 3, 76-034 Sarbinowo

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone tel. +48 504 683 500, +48 602 426 263

phone tel. +48 504 683 500, +48 602 426 263

insert_linkwww.apartamentyewita.pl

Ilość miejsc: 22