Home » Apartamenty » Apartamenty blisko Łeby od: 25zł do: 40zł

Apartamenty blisko Łeby Apartamenty blisko Łeby

Zapraszamy do naszego magicznego obiektu na niezapomniane wczasy! Oferujemy 50% tańsze, ale 100% lepsze doświadczenie! Nasz obiekt promuje wartości takie jak niezależność wypoczynku, wysokiej klasy obsługa, bliskie spotkanie z naturą oraz rodzinna atmosfera.

Proponujemy do wynajęcia apartamenty o powierzchni 30m2 dla 4 osób oraz 50m2 dla 6 osób. Każdy apartament składa się z salonu, sypialni i łazienki. W każdym z apartamentów znajduje się również aneks kuchenny wyposażony w kuchenkę elektryczną, lodówkę i zlew. Łazienki są wyposażone w prysznic.

Na terenie obiektu znajduje się miejsce do grillowania, gdzie można korzystać z nastrojowego grilla ze starej cegły. Jest również miejsce do odpoczynku i opalania się na sztucznej plaży. Można również skorzystać z naszego zarybionego stawu i spróbować wędkowania. Atrakcją zbliżającą do natury są również króliki i barany, które można zakupić jako świeże mięso.

Oferujemy również różne zabiegi fizykalne, takie jak klasyczny i relaksacyjny masaż, a także masaż gorącymi kamieniami. Goście otrzymują zniżki na te zabiegi. Na terenie obiektu znajduje się również bezpłatny i bezpieczny parking.

Cennik na rok 2012 przedstawia się następująco: 4-osobowy apartament kosztuje od 120zł do 160zł, a dostawka to dodatkowo 20zł do 25zł, w zależności od terminu. 6-osobowy apartament kosztuje od 180zł do 220zł, a dostawka to dodatkowo 20zł do 25zł, również w zależności od terminu. Przy rezerwacji na minimum 7 dni istnieje możliwość negocjacji ceny.

Odległość do centrum Łeby wynosi 5 km. Plac zabaw znajduje się 20 m od obiektu, a boisko sportowe 50 m. Sklep spożywczy jest oddalony o 100 m, a najbliższe jezioro o 2 km. Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
close
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Apartamenty blisko Łeby

location_on Adres:

Łebieniec 36A, 84-360 Łeba

woj. Pomorskie, Polska

phone 503165160

phone 510178946

insert_linkwww.wakacjon.pl

Ilość miejsc: 20