Home » Apartamenty » Apartament w Górach od: 110zł do: 250zł

Apartament w Górach Apartament w Górach

Staraliśmy się zapewnić Państwu komfortowy i swobodny pobyt w naszym apartamencie. Składa się on z holu, łazienki, dwóch pokoi oraz kuchni, o łącznej powierzchni 43 metrów kwadratowych.

Kuchnia jest w pełni wyposażona, aby umożliwić samodzielne przygotowanie posiłków. Znajduje się w niej lodówka, kuchenka, zlewozmywak, garnki, czajnik i wiele innych niezbędnych przyborów. Łazienka wyposażona jest w prysznic, a przedpokój oraz dwa pokoje zapewniają odpowiednią przestrzeń dla gości. Pokój dzienny jest funkcjonalnie urządzony i wyposażony w telewizor, oferując cztery miejsca do spania. Drugi pokój to sypialnia z dwoma pojedynczymi łóżkami. Cały apartament jest ogrzewany elektrycznie.

Nie musimy chyba przedstawiać samej miejscowości, ponieważ zarówno Polanica-Zdrój, jak i otaczające ją tereny są tak znane i piękne, że większość osób, które je odwiedzą, chce tu wrócić. Zachęcamy do spacerów po urokliwym Parku Zdrojowym, spróbowania wody o właściwościach leczniczych, na pewno o niej słyszeliście, oraz do zwiedzania Gór Stołowych i wielu innych atrakcji, których tutaj nie brakuje.

Życzymy udanego pobytu i do zobaczenia w Polanicy-Zdroju! Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Apartament w Górach

location_on Adres:

ul. Spółdzielców 3, 57-320 Polanica-Zdrój

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 603782236

phone 603782236

insert_linkwww.apartamentwgorach.pl

Ilość miejsc: 6