Home » Apartamenty » Apartament Kosówka od: 40zł do: 60zł

Apartament Kosówka Apartament Kosówka

Apartament „Kosówka” typu studio, który oddajemy do Państwa dyspozycji, znajduje się w domu położonym na południowym stoku Grzbietu Kamienickiego, z którego roztacza się wspaniały widok na miasto Świeradów-Zdrój, z górującą nad nim wieżą Domu Zdrojowego. Goście mają przed oczami majestat Gór Izerskich z Grzbietem Wysokim, ze schroniskiem na Stogu Izerskim, do którego wiedzie kolej gondolowa, z 2,5-kilometrową nartostradą spływającą przez Opaleniec ku dolinie, która w zimie jarzy się feerią świateł.

Dom otoczony jest zielenią dużego ogrodu o nie­pow­ta­rzal­nym kli­ma­cie, a nie­co po­wy­żej za­czy­na się ścia­na la­su, w któ­rym znaj­du­je się kil­ka szla­ków o zróż­ni­co­wa­nej trud­noś­ci pro­wa­dzą­cych pie­chu­rów i ro­we­rzys­tów na Sę­pią Gó­rę. Do apar­ta­men­tu wcho­dzi się odręb­nym wej­ściem nie ko­li­du­ją­cym z gos­po­da­rza­mi. Skła­da się on z du­że­go po­ko­ju miesz­kal­no-sy­pial­ne­go (łóż­ko dla 2 osób i wer­sal­ka) z dob­rze wy­po­sa­żo­nym anek­sem ku­chen­nym (lo­dów­ka, ku­chen­ka elek­trycz­na, czajnik i pełny zestaw naczyń) i łazienki (prysznic, umywalka, WC). Na posesji istnieje możliwość zaparkowania samochodu. W ogrodzie można korzystać z altanki, grilla, jest też miejsce na ognisko.

Świeradów-Zdrój to wymarzone miejsce dla wszystkich, którzy lubią aktywny wypoczynek: dla miłośników narciarstwa zjazdowego i biegowego, górskiej turystyki rowerowej i pieszej. Swe oczekiwania zaspokoją tu zarówno miłośnicy ciszy i niepowtarzalnych krajobrazów, jak i osoby szukające wrażeń; dla nich od wiosny do jesieni organizowane są liczne imprezy o charakterze sportowym, rekreacyjnym i kulturalnym.

Jest też Świeradów bazą wypadową wycieczek w bliższe i dalsze okolice.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Apartament Kosówka

location_on Adres:

ul. Lipowa 9, 59-850 Świeradów-Zdrój

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 757817140

phone 723484584

insert_linkwww.kosowka-swieradow.pl

Ilość miejsc: 3