Home » Apartamenty » Apartament Jesienny Zasypiam od: 200zł do: 250zł

Apartament Jesienny Zasypiam Apartament Jesienny Zasypiam

Nasze wygodne Apartamenty to samodzielne mieszkania wyposażone w łazienki i kuchnie lub aneksy kuchenne. Oferujemy Państwu wysokie standardy po cenach zdecydowanie NIŻSZYCH! od hotelowych pokoi.

Posiadamy duży wybór obiektów położonych w najbardziej atrakcyjnych częściach Krakowa – takich jak: Stare Miasto, Kazimierz, Śródmieście.

Apartament Jesienny jest jednym z 9 apartamentów mieszczących się w zabytkowej kamienicy w sercu Starego Miasta. Doskonała lokalizacja zapewnia, że wszystkie atrakcje są w zasięgu kilkuminutowego spaceru.

Apartament składa się z dwóch pokoi oraz wydzielonego aneksu kuchennego z kącikiem jadalnym, przedpokoju z wbudowaną szafą wnękową. Apartament jest umeblowany, wyposażony w telewizor, aneks kuchenny z pełnym zestawem naczyń. Ogrzewanie elektryczne. Jeden z pokoi posiada słoneczny balkon z widokiem na ogrody księży Karmelitów. Po zwiedzaniu zabytków Krakowa jest to idealne miejsce na wypicie kawy w ciszy, przy dochodzących w godzinach porannych i wieczornych dźwiękach hejnału z Wieży Mariackiej.

Parking strzeżony w odległości 10 m od apartamentów, dostępny w cenie 30 zł/doba – konieczna wcześniejsza rezerwacja.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Apartament Jesienny Zasypiam

location_on Adres:

ul. Stefana Batorego, 31-135 Kraków

woj. Małopolskie, Polska

phone 123916174

phone 508500440

insert_linkwww.zasypiam.pl

Ilość miejsc: 4