Home » Apartamenty » Apartament Ciroko od: 180zł do: 400zł

Apartament Ciroko Apartament Ciroko

Oferujemy Państwu doskonale zlokalizowane, w pełni wyposażone, komfortowe apartamenty w nowo wybudowanych budynkach przy ul. Zdrojowej, w Świnoujściu.

Zacisze Parku Zdrojowego, sąsiedztwo Medical Spa Świnoujście, niewielka odległość od promenady i plaży czynią to miejsce wprost idealnym do wypoczynku i rekreacji.

Teren jest chroniony i atrakcyjnie zagospodarowany, z placem zabaw i fontanną. Możliwość parkowania pojazdów zapewniają miejsca postojowe zlokalizowane na zewnątrz oraz w podziemnym garażu wielostanowiskowym.

Apartamenty są komfortowo wykończone, w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd, telewizję kablową i Internet. W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

– Apartamenty 1 pokojowe (4 miejsca noclegowe), składające się z pokoju z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, przedpokoju i łazienki;
– Apartamenty 2 pokojowe (4 miejsca noclegowe), składające się z pokoju z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, sypialni, przedpokoju i łazienki.
– Apartamenty 3 pokojowe (6 miejsc noclegowych), składające się z pokoju z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, 2 sypialni, przedpokoju i łazienki.
– Apartamenty II-poziomowe, 3 – pokojowe (8 miejsc noclegowych), składające się z pokoju z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, przedpokoju i toalety na I poziomie oraz z dwóch pokoi i łazienki na II poziomie;

Więcej zdjęć i informacji znajdą Państwo na stronie: apartamenty.ciroko.com.pl

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Apartament Ciroko

location_on Adres:

ul. Zdrojowa 20/3, 72-600 Świnoujście

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 913279970

phone 784084153

insert_linkapartamenty.ciroko.com.pl

Ilość miejsc: 118