loaderimg
Wyszukaj
image

Zapraszamy do naszego komfortowego apartamentu, położonego w sercu Malborka. To idealne miejsce na relaks i odkrywanie uroków tego historycznego miasta. Apartament znajduje się na trzecim piętrze, a choć nie ma windy, widoki z okien z pewnością wynagrodzą wspinaczkę.

Doskonała lokalizacja apartamentu sprawia, że wszystko masz na wyciągnięcie ręki. Zaledwie 150 metrów dzieli Cię od dworca kolejowego i autobusowego, co ułatwia podróżowanie. Zamek Krzyżacki, jedna z największych atrakcji Malborka, znajduje się tylko 250 metrów od apartamentu. Na szybki posiłek możesz udać się do pobliskiego McDonald’s, oddalonego o 100 metrów, a Malbork Welcome Center, zaledwie 60 metrów stąd, dostarczy Ci wszelkich potrzebnych informacji turystycznych.

W okolicy nie brakuje restauracji, barów i pizzerii, ale jeśli wolisz gotować samodzielnie, apartament oferuje w pełni wyposażoną kuchnię z kuchenką elektryczną, piekarnikiem, czajnikiem, lodówką z zamrażarką, kuchenką mikrofalową i kompletem naczyń.

Apartament składa się z:
– Salon: telewizor, kino domowe, rozkładana kanapa, fotele, stolik
– Sypialnia: wygodne łóżko małżeńskie, szafa, lampa nocna, pościel
– Łazienka: kabina prysznicowa, umywalka, toaleta, pralka
– Przedpokój: szafa, wieszaki

Dodatkowo, apartament jest klimatyzowany, co zapewnia komfort w upalne dni. Może pomieścić do 5 osób, a dla gości dostępny jest parking w garażu (za dodatkową opłatą). Doba hotelowa rozpoczyna się o 16:00, a kończy o 12:00.

Zapewniamy, że pobyt w naszym apartamencie będzie niezapomnianym doświadczeniem. Czekamy na Ciebie w Malborku!

Wyposażenie

image