Home » Pensjonaty » Anna-Maria 150m od pięknej plaży w Dzwirzynie od: 35zł do: 80zł

Anna-Maria  150m od pięknej plaży w Dzwirzynie Anna-Maria 150m od pięknej plaży w Dzwirzynie

Anna-Maria jest przyjazna dla rodzin z dziećmi i osób ceniących spokój. Na posesji znajdują się dwa budynki. W budynku głównym sa pokoje 2-osobowe i segmenty 2-pokojowe dla 4-, i więcej osób.

Na parterze znajduje się stołówka, gdzie serwowane są śniadania (8:00 – 10:00) i obiady/obiadokolacje (13:00 – 18:00). Codziennie serwujemy śniadania kontynentalne, które składają się z różnych zestawów – kawa, herbata, pieczywo, dżem, wędliny, sery i twarożki. Co drugi dzień podajemy również gorące dania śniadaniowe, takie jak jajecznica czy parówki. Obiady składają się z zup i drugich dań, które można wybrać z obszernej karty dań. Preferujemy tradycyjną polską kuchnię. Codziennie serwujemy nowe dania jarskie i wegetariańskie. Dla dorosłych porcje są obfite, a dla dzieci proponujemy mniejsze porcje.

Stołówka posiada certyfikat EU HACCP ISO 22000 i gotujemy tylko z produktów świeżych, nie mrożonych. W pawilonie letnim na posesji znajdują się pokoje 2- i 3-osobowe z łazienkami, telewizorami, lodówkami itd. Każdy pokój posiada również rozkładaną wersalkę dla dodatkowej osoby za niewielką opłatą. Pokoje mają bezpośrednie wyjście na podwórko, gdzie znajduje się plac zabaw dla dzieci, parking i miejsce do grillowania. Dodatkowo, goście mają dostęp do bezpłatnych rowerów.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Anna-Maria  150m od pięknej plaży w Dzwirzynie

location_on Adres:

ul. Żeglarska 16, 78-131 Dźwirzyno

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 662401711

phone 943585456

insert_linkwww.dzwirzyno16.republika.pl

Ilość miejsc: 54