Home » Agroturystyka » Agroturystyka Wyspa Dadaj od: 50zł do: 60zł

Agroturystyka Wyspa Dadaj Agroturystyka Wyspa Dadaj

Turyści, którzy szukają dobrego odpoczynku, ciszy, spokoju i kontaktu z przyrodą, będą mieli okazję znaleźć to wszystko na malowniczej wyspie na jeziorze Dadaj. Wyspa ta jest połączona z lądem za pomocą drewnianego mostu i znajduje się 16 km od Biskupca na Mazurach. Na Wyspie Dadaj dostępne są domki wypoczynkowe dla 3-5 osób.

Każdy z tych domków wyposażony jest w aneks kuchenny, łazienkę i prysznic. Dodatkowo, goście mają dostęp do świetlicy z stołem do tenisa. Wyspa o powierzchni 10 ha jest pokryta lasem, posiada dużą łąkę, małą plażę i przystań wodną. Można tam popływać łodzią wiosłową lub rowerem wodnym. Dla dzieci dostępne jest bezpieczne miejsce do zabaw.

Jezioro Dadaj jest rajem dla wędkarzy. Można spróbować swoich sił w wyciąganiu dużych ryb zarówno z łódki, jak i z mostu. Dla miłośników zwierząt atrakcją będą konie, na których można jeździć. W gospodarstwie znajdują się również kozy, owce, psy i koty. Goście mogą przyjechać ze swoimi zwierzętami bez dodatkowej opłaty.

Na wyspie znajduje się również pole namiotowe z łatwym dostępem do wody. Zachęcamy do poznania walorów turystycznych Warmii i Mazur i odwiedzenia naszego miejsca.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka Wyspa Dadaj

location_on Adres:

Wilimy 2, 11-300 Biskupiec

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone 895145768

phone 506790901

Ilość miejsc: 42