Home » Agroturystyka » Agroturystyka U Zbyszka od: 200zł do: 250zł

Agroturystyka U Zbyszka Agroturystyka U Zbyszka

Nasz dom znajduje się w Krasnogrudzie, 11 km od Sejn. Ta niewielka miejscowość wypoczynkowa, jest ostoją spokoju i ciszy.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się dwór „MIŁOSZÓWKA.” Jeżeli szukacie Państwo miejsca z dala od zgiełku i gwaru w znanych miejscowościach turystycznych, to nasza oferta z pewnością spełni Wasze oczekiwania. Oferujemy Państwu 2 niezależne części domu z osobnymi wejściami, w których znajdują się 2 przytulne pokoje, salon dzienny z aneksem kuchennym, łazienka, w sumie 6 – 8 miejsc noclegowych, po każdej ze stron.

Do dyspozycji gości rower wodny, kajak, oraz łódka wiosłowa. Okolica, w której jest położony dom charakteryzuje się dużym zróżnicowaniem terenu (od krajobrazów „bieszczadzkich” po krainę „wielkich jezior mazurskich”). W promieniu 5 km znajduje się 8 malowniczych jezior. Od domu do jeziora jest zaledwie 100 m, z własną linią brzegową, nad którą znajduje się altana, studnia, wędzarnia, pomost, miejsce z ławkami na ognisko, boisko do siatkówki lub badmintona oraz trawniki rekreacyjne, gdzie znajdziecie Państwo miejsce do opalania lub wypoczynek w cieniu.

Dom jest w pobliżu lasu państwowego (200m), w którym znajdziecie Państwo wiele ścieżek rowerowych i pieszych oraz szlak turystyczny. Możliwe są również wyprawy wodne po malowniczym jeziorze, okrywanie miejsc nieznanych, przepiękne wschody i zachody słońca na tle jeziora i lasu pozostawią na zawsze niezapomniane wrażenia.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka U Zbyszka

location_on Adres:

Krasnogruda, 16-500 Sejny

woj. Podlaskie, Polska

phone 790317678

phone 790317678

insert_linkwww.krasnogruda.republika.pl

Ilość miejsc: 16