Home » Agroturystyka » Agroturystyka U Sztwiertni od: 25zł do: 45zł

Agroturystyka U Sztwiertni Agroturystyka U Sztwiertni

Nasze gospodarstwo agroturystyczne jest doskonale położone, zaledwie 4 km od miasta, w malowniczej dolinie Dobki. To miejsce jest znane ze swoich czystych potoków i pięknej okolicy, która oferuje wspaniałe widoki i urokliwe lasy. Spacerując po tych lasach, można spotkać różnorodne stworzenia i podziwiać ich naturalne środowisko. Oprócz tego, nasza okolica jest również bogata w piękne polany i łąki, idealne do rozłożenia koca i cieszenia się spokojem i śpiewem ptaków.

Jeśli jesteś miłośnikiem aktywnego wypoczynku, to również znajdziesz tu wiele atrakcji. W pobliżu naszego gospodarstwa znajdują się szlaki turystyczne, które umożliwiają odkrywanie okolicy pieszo. Możesz również wybrać się na rowerowe wycieczki i cieszyć się pięknymi widokami podczas jazdy. Jeśli preferujesz zimowe atrakcje, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – w okolicy znajdują się całoroczne wyciągi krzesełkowe na Czantorii i Palenicy, gdzie możesz aktywnie spędzić czas na nartach lub snowboardzie.

Nasze gospodarstwo agroturystyczne oferuje również wiele udogodnień. Posiadamy komfortowe pokoje z łazienkami, w których możesz odpocząć po dniu pełnym aktywności. W naszej restauracji serwujemy pyszne domowe posiłki, które są przygotowywane z lokalnych, świeżych produktów. Możesz również skorzystać z naszych atrakcji, takich jak jazda konna czy przejażdżka bryczką.

W naszym gospodarstwie dbamy o ekologię i zrównoważony rozwój. Staramy się minimalizować nasz wpływ na środowisko naturalne i korzystamy z odnawialnych źródeł energii. Naszym gościom oferujemy możliwość poznania naszych działań ekologicznych i uczestnictwa w różnych warsztatach i zajęciach związanych z ekologią.

Zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego, gdzie możesz cieszyć się pięknem przyrody, aktywnie spędzać czas i jednocześnie dbać o środowisko naturalne. Oferujemy komfortowe zakwaterowanie, pyszne jedzenie i wiele atrakcji, które sprawią, że Twój pobyt będzie niezapomniany.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka U Sztwiertni

location_on Adres:

Furmańska 21, 43-450 Ustroń

woj. Śląskie, Polska

phone 338541722

phone 338541722

insert_linkwww.usztwiertni.pl

Ilość miejsc: 11