Home » Agroturystyka » Agroturystyka U Czyża od: 30zł do: 40zł

Agroturystyka U Czyża Agroturystyka U Czyża

Zapraszamy serdecznie do naszego gospodarstwa agroturystycznego, które znajduje się w urokliwej miejscowości Malinka. To idealne miejsce dla miłośników natury i aktywnego wypoczynku. W okolicy naszego gospodarstwa znajduje się kolej linowa Cieńków oraz wyciągi talerzykowe, które umożliwiają łatwy dostęp do pobliskich górskich szlaków i tras narciarskich.

Nasze gospodarstwo jest również gospodarstwem rolno-hodowlanym, gdzie możecie spotkać wiele przyjaznych zwierząt. Dla naszych gości mamy przygotowane wyżywienie oparte na ekologicznych produktach, które pochodzą prosto z naszego gospodarstwa. To gwarancja świeżości i autentycznego smaku.

Zapewniamy komfortowe i przytulne pokoje, w których będziecie mogli wypocząć po całym dniu spędzonym na świeżym powietrzu. Nasze gospodarstwo agroturystyczne to doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi, par oraz osób szukających spokoju i kontaktu z naturą.

Serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego w Malince. Tu znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie do udanego wypoczynku i pełnego relaksu. Przekonajcie się sami, jak pięknie można spędzić czas wśród górskich krajobrazów i przyjaznych zwierząt.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka U Czyża

location_on Adres:

ul. Chałupiańska 7, 43-460 Wisła

woj. Śląskie, Polska

phone 338555401

phone 885226704

Ilość miejsc: 10