Home » Agroturystyka » Agroturystyka U Basi od: 30zł do: 50zł

Agroturystyka U Basi Agroturystyka U Basi

Zapraszamy do Gospodarstwa Agroturystycznego, które położone jest w ustronnej wsi Mokrzyce Włościańskie w otoczeniu pól i lasów. Mokrzyce to spokojna wieś, oddalona o 50 km od Warszawy, 5 km od Nasielska i 20 km od powstającego lotniska w Modlinie.

W naszej okolicy czekają na Państwa liczne atrakcje, takie jak spływy kajakowe, jazda konna, wędkowanie, grzybobranie, Twierdza Modlin oraz najdłuższy w Europie rynek w Pułtusku.

Oferujemy miejsca w pokojach o różnej wielkości, które z pewnością zadowolą każdego klienta. Nasze pokoje są urządzone w starym stylu, a łóżka zapewniają niezbędny komfort dobrej jakości snu.

W naszym Gospodarstwie Agroturystycznym znajduje się także zaplecze gastronomiczne, gdzie oferujemy pełne wyżywienie – śniadania, obiady, kolacje. Ponadto organizujemy również małe plenerowe przyjęcia okolicznościowe.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy również parking oraz piękne tereny rekreacyjne wokół Gospodarstwa. Chcemy, aby pobyt w naszym Gospodarstwie dostarczył naszym gościom samych przyjemnych wspomnień.

Zapraszamy serdecznie!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka U Basi

location_on Adres:

Mokrzyce Włościańskie 7, 05-191 Nasielsk

woj. Mazowieckie, Polska

phone 692099936

phone 692099936

insert_linkwww.agroturystykaubasi.pl

Ilość miejsc: 12