Home » Agroturystyka » Agroturystyka Tamicówka od: 30zł do: 35zł

Agroturystyka Tamicówka Agroturystyka Tamicówka

Jeżeli szukacie spokoju i odpoczynku zawitajcie do nas. Tomicówka to piękny pensjonat otoczony przez lasy i rzeki. Okolica zachęca gości do spacerów, grzybobrań, wycieczek rowerowych, pikników, przejażdżek konnych, a także zabaw rekreacyjno-towarzyskich.

Agroturystyka Tomicówka położona jest zaledwie 80km od Poznania (szybki dojazd autostradą do Wrześni) co ułatwia dotarcie nawet zorganizowanym grupom.

W Tomicówce spotkacie różne gatunki ptaków, zwierząt i roślin, między innymi bobry budujące tamy na rzeczce.

W pobliżu Tomicówki płynie Prosna, w której można złowić różne okazy ryb. Zapewniamy też przeróżne rozrywki; współpracujemy z ośrodkiem organizującym paint balla i rajdy kładami. Proponujemy również organizację zabaw towarzyskich np. podchody, konkursy itp.

Po całym dniu szaleństw z przyrodą można odpocząć przy dobrej kolacji, grillu, muzyce wśród bliskich sobie osób.

Proponujemy całodniowe wyżywienie lub dostęp do kuchni. Zapraszamy całe rodziny z dziećmi, pary na romantyczne wyjazdy, a także zorganizowane grupy. Specjalizujemy się w organizacji imprez firmowo-integracyjnych. Posiadamy biesiadnik/salę konferencyjną na 50 os. z barem i antresolą.

Zapewniamy całodniowe atrakcje, przepyszne domowe jedzenie i dobra zabawę!!!

Zapewniamy tanie noclegi, pełne wyżywienie (domowa kuchnia) Posiadamy mini ZOO, mini basen, rowery. Organizujemy wycieczki piesze i rowerowe po lesie i okolicach, ogniska, grille, zabawy. Można też skorzystać (za dodatkową opłatą) z wycieczki do Uniejowa.

Agroturystyka naszym gościom użycza rowerów. Zapraszamy do przecierania nowych szlaków w okolicy i naszym pięknym lesie.

Dla naszych gości mamy do dyspozycji: salę konferencyjną, niezbędną do różnego typu szkoleń, sprzęt do karaoke i organizowania potańcówek, dyskotek i bali, ogromny las do organizacji gier towarzyskich w terenie i wspólnych spacerów, boisko, plac zabaw dla dzieci, miejsce do rozpalania ognisk, grilla i wspólnego biesiadowania, wkrótce padok dla koni, nocleg w przytulnych pokojach.

Nasza agroturystyka zapewnia miłą atmosferę!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka Tamicówka

location_on Adres:

Tomice ul. Wrzesińska 21, 63-308 Gizałki

woj. Wielkopolskie, Polska

phone tel. +48 798 058 391

phone tel. +48 798 058 391

insert_linkwww.agroturystyka-tomicowka.com

Ilość miejsc: 20