Home » Agroturystyka » Agroturystyka Tamicówka od: 30zł do: 35zł

Agroturystyka Tamicówka Agroturystyka Tamicówka

Jeżeli szukacie spokoju i odpoczynku, zapraszamy do naszego pięknego pensjonatu Tomicówka, który otoczony jest przez lasy i rzeki. Nasza okolica zachęca gości do spacerów, grzybobrania, wycieczek rowerowych, pikników, przejażdżek konnych, a także zabaw rekreacyjno-towarzyskich.

Agroturystyka Tomicówka położona jest zaledwie 80 km od Poznania, co ułatwia dotarcie nawet zorganizowanym grupom. W naszej okolicy spotkacie różne gatunki ptaków, zwierząt i roślin, w tym bobry budujące tamy na rzeczce. W pobliżu płynie również rzeka Prosna, w której można złowić różne okazy ryb.

Oferujemy różnorodne atrakcje, takie jak paintball i rajdy kładami, a także organizację zabaw towarzyskich, np. podchody i konkursy. Po całym dniu spędzonym na świeżym powietrzu, zapraszamy Was na dobre jedzenie, grillowanie i muzykę wśród bliskich osób.

Posiadamy również mini ZOO, mini basen oraz rowery, które udostępniamy naszym gościom. Organizujemy wycieczki piesze i rowerowe po lesie i okolicach, a także ogniska, grille i zabawy. Możecie również skorzystać z wycieczki do Uniejowa za dodatkową opłatą.

Dla naszych gości mamy do dyspozycji salę konferencyjną, sprzęt do karaoke i organizowania potańcówek, dyskotek i bali, a także ogromny las do organizacji gier towarzyskich w terenie i wspólnych spacerów. Na naszym terenie znajduje się także boisko, plac zabaw dla dzieci, miejsce do rozpalania ognisk i grilla oraz przytulne pokoje, w których można nocować.

Zapewniamy miłą atmosferę i gwarantujemy, że u nas znajdziecie spokój, odpoczynek i doskonałą zabawę! Zapraszamy całe rodziny z dziećmi, pary na romantyczne wyjazdy, a także zorganizowane grupy. Specjalizujemy się również w organizacji imprez firmowo-integracyjnych.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka Tamicówka

location_on Adres:

Tomice ul. Wrzesińska 21, 63-308 Gizałki

woj. Wielkopolskie, Polska

phone 798058391

phone 798058391

insert_linkwww.agroturystyka-tomicowka.com

Ilość miejsc: 20