Home » Agroturystyka » Agroturystyka Sokolec-Falco od: zł

Agroturystyka Sokolec-Falco Agroturystyka Sokolec-Falco

Serdecznie zapraszamy na noclegi, narty, wycieczki piesze, rower i wypoczynek w Góry Sowie !!!

Nasze gospodarstwo agroturystyczne Sokolec-Falco położone jest w malowniczym Sokolcu, w samym sercu Gór Sowich – 625m.n.p.m, na południowym i słonecznym stoku Krajobrazowego Parku Gór Sowich. Sokolec leży w gminie Nowa Ruda w Sudetach Środkowych w północnej części Ziemi Kłodzkiej, uznawanej przez wielu za najpiękniejszy i najbardziej atrakcyjny zakątek w Polsce.

Sokolec i Góry Sowie to wyjątkowe miejsce, do miłego spędzenia czasu o każdej porze roku. Miłośnicy spacerów i pieszych wędrówek znajdą tu liczne szlaki turystyczne, polne drogi i leśne ścieżki. Agroturystyka Sokolec w Górach Sowich to czysta i piękna górska natura, oferująca wspaniałe warunki do uprawiania turystyki aktywnej.

Posesja jest ogrodzona i usytuowana na pięknie położonej i dużej działce z ogrodem pełnym zieleni, krzewów, drzewek owocowych i leśnych.

Dla dzieci przygotowaliśmy duży Plac Zabaw – funkcjonalny, bezpieczny i otoczony dookoła pięknymi świerkami. Cisza, dużo zieleni i piękne widoki wprost z domu, to mocne zalety naszego obiektu i okolic. Po trudach dnia, można miło spędzić czas przy ognisku na miejscu do biesiadowania.

Każdy turysta, mały czy duży z przyjemnością zwiedzi podziemne tajemnice Gór Sowich czyli słynny kompleks Riese z obiektami do zwiedzania: Osówka (odległość 7km), Włodarz (10km) i Walim – Rzeczka (7km), do dyspozycji gości, mapy i bogata literatura o regionie Ziemi Kłodzkiej i Górach Sowich. Widoki z pobliskich gór, wież widokowych i skał z pewnością zrobią wrażenie na każdym, w odległości, około 1,5 godz. marszu, znajduje się prawdziwą perła i niepowtarzalny symbol Gór Sowich, ponad 100-letnia wieża widokowa na szczycie Wielkiej Sowy. Pobliskie lasy są pełne grzybów, prawdziwków, podgrzybków i jagód a cisza i spokój, zachęcają do spacerów.

Serdecznie zapraszamy do Sokolca!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka Sokolec-Falco

location_on Adres:

Sokolec 54, 57-450 Sokolec

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 748716154

phone 606199713

insert_linksokolec.republika.pl

Ilość miejsc: 14