Home » Agroturystyka » Agroturystyka Rena od: 25zł do: 35zł

Agroturystyka Rena Agroturystyka Rena

Zapraszamy Państwa do spędzenia spokojnego urlopu w naszej Agroturystyce „RENA”. Aktualnie oferujemy noclegi w 3 pokojach, które mogą pomieścić od 3 do 4 osób. Każdy z pokoi posiada własną, nową łazienkę, a dla wygody naszych gości udostępniamy również osobną kuchnię, która znajduje się tuż obok pokoi. Nasza kuchnia jest kompleksowo wyposażona, dzięki czemu nasi goście mogą przygotowywać własne posiłki.

W naszym przestronnym holu, który łączy pokoje z kuchnią, znajduje się również komplet wypoczynkowy z kanapą, fotelami i stolikiem. Dodatkowo, dla osób które nie mają ochoty gotować, oferujemy możliwość zamówienia obiadów u naszych właścicieli. W pobliżu agroturystyki znajduje się także spokojny bar oraz sklep, co zapewnia naszym gościom wygodę i łatwy dostęp do podstawowych artykułów.

Docelowo, Agroturystyka „Rena” będzie oferować swoim klientom aż 5 pokoi, co pozwoli nam na przyjęcie większej liczby gości. Jeśli chodzi o cennik, cena za dzień pobytu 1 osoby wynosi od 25,00 do 35,00 złotych. Warto jednak zaznaczyć, że cena może się różnić w zależności od ilości dni pobytu oraz ilości osób w pokoju. Serdecznie zapraszamy do naszej Agroturystyki „RENA” i gwarantujemy miłą, domową atmosferę, która sprawi, że Państwa urlop będzie niezapomniany.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka Rena

location_on Adres:

ul. Główna 40 Kisielów, 43-440 Goleszów

woj. Śląskie, Polska

phone 338527466

phone 502169900

insert_linkwww.kisielow.pl

Ilość miejsc: 12