Home » Agroturystyka » Agroturystyka Polana i Skarpa od: 30zł do: 50zł

Agroturystyka Polana i Skarpa Agroturystyka Polana i Skarpa

Drogi turysto, witamy na stronie internetowej gospodarstwa agroturystycznego Polana na Roztoczu. Naszą działalność prowadzimy od 2002 roku. Systematycznie staramy się podnosić standard usług i ulepszać ofertę tak, aby czas spędzony u nas na zawsze pozostał w pamięci naszych gości.

Gospodarstwo agroturystyczne Polana położone jest na terenie Szczebrzeszyńskiego Parku Krajobrazowego, w otulinie Roztoczańskiego Parku Narodowego. Znajduje się ono na przepięknym wzgórzu skąd rozpościera się widok na lasy Puszczy Solskiej, okoliczne wzniesienia oraz wstążki pól tak charakterystyczne dla tego terenu.

Nasza kwatera zlokalizowana jest w spokojnym i atrakcyjnym miejscu wśród pól, blisko lasu. Położenie domków zapewnia pełne bezpieczeństwo dla dzieci i dobre warunki na wypoczynek w ciszy i spokoju. Usytuowanie naszej kwatery na przebiegu wielu szlaków turystycznych czyni ją idealną bazą wypadową do innych, pięknych, roztoczańskich zakątków.

Serdecznie zapraszamy do Lipowca na Roztoczu. Zapewniamy, że majestat tego miejsca oczaruje Was, piękno oszołomi, cisza uspokoi, a różnorodność terenu i zapewniane przez nas atrakcje wyzwolą wszelkie emocje.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka Polana i Skarpa

location_on Adres:

Lipowiec 185, 23-407 Tereszpol

woj. Lubelskie, Polska

phone 846876430

phone 600351980

insert_linkwww.polana.info.pl

Ilość miejsc: 40