Home » Agroturystyka » Agroturystyka Pod Sosnami od: 30zł do: 150zł

Agroturystyka Pod Sosnami Agroturystyka Pod Sosnami

Serdecznie zapraszamy do wypoczynku na Kaszubach „Pod Sosnami” przez cały rok. Posesja znajduje się w miejscowości Wiele w gminie Karsin w powiecie kościerskim. Okolice Wiela to przede wszystkim lasy i jeziora, które pozwalają na wspaniały wypoczynek na łonie natury. Malownicze tereny Kaszub zapewnią Państwu niezapomniane wrażenia z wakacji, które będą chcieli Państwo przeżyć ponownie.

Na Państwa czekają przytulne pokoje, apartament oraz domek, co daje 18 miejsc noclegowych, w których jest możliwość dostępu do internetu.

Teren gospodarstwa jest w całości oświetlony i ogrodzony z wyznaczonym miejscem na parking. Dom otacza piękna zieleń, kwiaty oraz maszyny rolnicze z XVIIIwieku.

Oferta wypoczynku przygotowana przez nas dla Państwa to: wiata do biesiadowania, sala ogólnodostępna w stylu kaszubskim, boisko do piłki nożnej, boisko do siatkówki, boisko do koszykówki, rowery, miejsce na ognisko, miejsce na grill.

Poza naszą ofertą mogą Państwo spędzać wolny czas w naszej okolicy na: wycieczkach pieszych i rowerowych, pływaniu po Jeziorze Wielewskim, spływach kajakowych, jeździe konnej.

Serdecznie Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka Pod Sosnami

location_on Adres:

ul. Główna 41, 83-441 Wiele

woj. Pomorskie, Polska

phone tel. +48 783 298 818

phone tel. +48 783 298 818

insert_linkwww.noclegiwiele.pl

Ilość miejsc: 18