Home » Agroturystyka » Agroturystyka Pod Słoneczną Skałą od: 35zł do: 250zł

Agroturystyka Pod Słoneczną Skałą Agroturystyka Pod Słoneczną Skałą

Nasze gospodarstwo agroturystyczne posiada swój własny, niepowtarzalny klimat i ciepłą, pozbawioną hotelowej rutyny, atmosferę. Piękny, ogród, sąsiedztwo wspaniałego Zamku Olsztyńskiego i lasu, pozwalają na oderwanie się od zgiełku miasta i wypoczynek na łonie natury, jak i na aktywne spędzenie czasu na szlakach turystycznych. Niesamowity widok zza okien na rozciągające się „Słoneczne Skały” dostarczy nam wspaniałych doznań, pozytywnych emocji, oraz uczucia niezwykłości miejsca.

Do Państwa dyspozycji mamy komfortowe pokoje z łazienkami, telewizją i internetem. Naszym gościom możemy także zaproponować spędzenie wieczoru przy grillu w ogrodzie, bądź wszelakie imprezy zorganizowane przez gminę Olsztyn.

Gorąco zapraszamy pojedyncze osoby, pary, a także rodziny pragnące spokojnego wypoczynku i bezpieczeństwa dla swoich bliskich. Nasza okolica jest bardzo bogata w miejsca i obiekty, przy których można spędzić wiele miłych wspólnych chwil.

Atutem naszego gospodarstwa agroturystycznego jest usytuowanie w pobliżu centrum oraz przystanków MPK i PKS co eliminuje wszelkie problemy związane z dotarciem do obiektu bez względu na wybrany przez Państwa sposób podróżowania.

Zaledwie 200 metrów od nas można skorzystać z usług poczty, banków i bankomatów, ośrodka kultury i biblioteki, posterunku policji, stacji ratunkowej jurajskiej grupy GOPR. W drodze do ruin zamku można kupić pamiątki, posiedzieć w licznych kawiarenkach jak i posilić się w restauracjach.

Do Państwa dyspozycji posiadamy pięć jasnych, przestronnych i komfortowo umeblowanych pokoi jedno do pięcioosobowych. Doba hotelowa w naszym gospodarstwie agroturystycznym rozpoczyna się o godzinie 12.00 i trwa do godziny 12.00 dnia następnego.

Staramy się dbać o każdy szczegół aby dostarczyć Państwu miłych chwil i wspomnień. Bardzo często widzimy powracających do nas gości, którzy chwalą sobie miło spędzony czas. W każdym pokoju do dyspozycji jest czajnik, filiżanki, kawa, herbata, talerze, itp. Zawsze jesteśmy do Państwa usług.

Poniżej przedstawiamy elementy wyposażenia jakie oferujemy naszym gościom: Łazienka w każdym pokoju, Komplet pościeli, WiFi – bezprzewodowy dostęp do internetu, Telewizor LCD, Balkony i taras, Lodówka, Zadbany ogród, Możliwość grillowania w ogrodzie i na tarasie, Bezpłatny, ogrodzony parking dla gości.

Zapraszamy Serdecznie!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka Pod Słoneczną Skałą

location_on Adres:

ul. Combika 6, 42-256 Olsztyn

woj. Śląskie, Polska

phone tel. +48 (34) 328 51 37, +48 600 201 937

phone tel. +48 (34) 328 51 37, +48 600 201 937

insert_linkwww.slonecznaskala.pl

Ilość miejsc: 25