Home » Agroturystyka » Agroturystyka Pod Lipą od: 35zł do: 50zł

Agroturystyka Pod Lipą Agroturystyka Pod Lipą

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wypoczynku w naszym gospodarstwie agroturystycznym „Pod Lipą” w Kożyczkowie na Kaszubach.

Obiekt znajduje się na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego.

Obiekt zajął 1 miejsce w konkursie „Piękna Wieś” w kategori najbardziej estetyczna zagroda rolnicza na szczeblu gminy, powiatu i województwa.

Gospodarstwo położone poza wsią, na wzniesieniu – piękne widoki, cisza, spokój, teren Kaszubskiego parku Krajobrazowego, przejażdżki wozem, kuligi, ogniska, dostawa pieczonego dzika, prosiaka, imprezy z udziałem kapeli kaszubskiej, produkty rolne własnej produkcji (jajka, mleko, w sezonie warzywa i owoce), komfort – apartamenty, pokoje.

Oferujemy Państwu możliwość wypoczynku w naszym 12ha gospodarstwie agroturystycznym. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się pola, lasy i jeziora. Jak to na Kaszubach – teren mocno pagórkowaty. Dysponujemy łącznie 17 miejscami noclegowymi (apartamenty, pokoje). Istnieje możliwość zorganizowania imprez okolicznościowych do 25 osób.

Przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa piętrowy budynek.

Parter: pokój 2 osobowy i pokój 3 osobowy łazienka z WC, kuchnia z jadalnią.

Piętro: 6 jasnych i przytulnych pokoi (2-osobowych), każdy z własną łazienką i WC. Także na piętrze do dyspozycji gości komfortowy pokój wypoczynkowy z TV i kominkiem.

Dlaczego warto do nas przyjechać: ładna altana gwarantuje atrakcje kulinarne nawet przy niepogodzie, organizujemy dostawę pieczonego dzika, prosiaka, swojskiego chleba, chwila spokoju dla rodziców – dzieci mają swój plac zabaw, „na stanie” kucyk oraz koń – można pojeździć, prowadzimy aktywne gospodarstwo rolne, można zasiąść za sterami ursusa lub odwiedzać gospodarskie zwierzęta, w naszym gospodarstwie można kupić produkty rolne własnej produkcji (jajka, mleko, w sezonie warzywa i owoce), piękne widoki – gospodarstwo położone poza wsią na wzniesieniu, zarybiony staw, rowery na miejscu – 4 szt, stół do tenisa, piłkarzyki, boisko do siatkówki, kąpielisko w odległości 2 km (Jezioro Osuszyno).

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka Pod Lipą

location_on Adres:

Kożyczkowo 13, 83-333 Chmielno

woj. Pomorskie, Polska

phone tel. +48 (58) 684 24 93, +48 698 121 281

phone tel. +48 (58) 684 24 93, +48 698 121 281

insert_linkwww.podlipa.wakacje.agro.pl

Ilość miejsc: 17