Home » Agroturystyka » Agroturystyka Pod Cisowcem od: 25zł do: 75zł

Agroturystyka Pod Cisowcem Agroturystyka Pod Cisowcem

Nasza kwatera znajduje się w malowniczym paśmie gór Pienińskich, które słynie z zachowanego spokoju i ciszy. Z okien rozciąga się piękny widok na góry Tatr od strony południowej, a na wschodzie można podziwiać pasmo naszych cudownych Pienin oraz rzekę Dunajec, którą można przepłynąć podczas Międzynarodowego Spływu Przełomem Dunajca. Ta niezapomniana atrakcja odbywa się na trasie Sromowce Kąty – Szczawnica i ma już 180-letnią historię zapisaną w kronikach.

Jeśli spojrzymy na zachód, zobaczymy zalew czorsztyński oraz zamki Niedzicki – Czorsztyński, a także zaporę i elektrownię wodną. To raj dla miłośników wody i wędkarzy, którzy latem mogą cieszyć się tymi atrakcjami. Z południa zaś rozciąga się łańcuch szczytów, a w okolicy znajdują się również szlaki architektury drewnianej. Z naszej kwatery można wyruszyć na szlak prowadzący na szczyt Trzech Koron, gdzie można podziwiać piękną panoramę z Sokolicy. Po drodze warto zatrzymać się przy Górze Zamkowej i Grocie Św. Kingi, która jest patronką naszych Pienin. W okolicy znajdują się również baseny termalne, które są idealne na relaksujący pobyt.

Zimą nasza kwatera oferuje wyciągi narciarskie oraz kuligi. Organizujemy także sylwestra z kuligiem, ogniskiem, szampanem i witanie nowego roku na świeżym powietrzu. Oferujemy wiele innych atrakcji, o których można porozmawiać na miejscu. Serdecznie zapraszamy wszystkich turystów i życzymy miłego pobytu oraz niezapomnianych chwil.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka Pod Cisowcem

location_on Adres:

ul. Św. Kingi 70, 34-443 Sromowce Wyżne

woj. Małopolskie, Polska

phone 512521442

phone 182629784

Ilość miejsc: 10