Home » Agroturystyka » Agroturystyka Płone od: 27zł do: 31zł

Agroturystyka Płone Agroturystyka Płone

Posiadamy 27 miejsc noclegowych, w tym 3 pokoje z pełnym węzłem sanitarnym. Dodatkowo, oferujemy 1 pokój z umywalką oraz 2 pokoje z ogólnodostępną łazienką. Nasz apartament o powierzchni 30 m2 posiada własną łazienkę z wanną, prysznicem z masażem, WC i umywalką. W apartamencie znajduje się również aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, telewizor LCD 32′ z Cyfrowym Polsatem oraz 2 kanapy i łóżko piętrowe.

Dla naszych najmłodszych gości do lat 3 zapewniamy bezpłatny nocleg, a dzieci w wieku od 3 do 7 lat płacą tylko 50% ceny za nocleg.

Nasi goście mają do dyspozycji pełne wyposażenie kuchni, stół do tenisa stołowego, basen letni, parking, plac zabaw, boisko sportowe, wiata grillowa oraz miejsce na ognisko. Oferujemy również możliwość grillowania oraz liczne szlaki spacerowe i rowerowe.

W odległości 1,5 km od naszej lokalizacji istnieje możliwość uprawiania jazdy konnej, a w sezonie zapraszamy na zbieranie grzybów (zwłaszcza rydzów), jagód i jeżyn. Jeśli potrzebujesz transportu z Żabnicy, możemy zorganizować dowóz za pośrednictwem naszego gospodarza.

Dodatkowo, posiadamy 2 duże sale, które mogą być wynajęte na szkolenia, grupy terapeutyczne oraz różnego rodzaju imprezy okolicznościowe.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka Płone

location_on Adres:

ul. Płone 34, 34-350 Węgierska Górka

woj. Śląskie, Polska

phone 338626652

phone 508122664

insert_linkwww.plone.superturystyka.pl

Ilość miejsc: 27