Home » Agroturystyka » Agroturystyka Perła Południa od: 20zł do: 50zł

Agroturystyka Perła Południa Agroturystyka Perła Południa

Nasz dom oferuje różne rodzaje pokoi, takie jak 2, 3, 4 i 5 osobowe. Większość pokoi ma własne łazienki, a niektóre są wyposażone w telewizory satelitarne. Dla wygody naszych gości udostępniamy dużą salę oraz łazienkę z sauną i jacuzzi dla 7 osób. Istnieje również możliwość rezerwacji całej łazienki na godziny lub dłużej, aby zapewnić Państwu wygodę i prywatność. Na terenie naszego domu jest dostęp do internetu Wi-Fi.

Posiadamy również oddzielny domek z ogrodem, który może pomieścić 14 osób. Dla gości dostępny jest bezpłatny parking dla samochodów. Nasz ogród jest położony nad rzeką, a przez jego środek przepływa górski strumyk z małymi wodospadami. Jest również przepiękny duży wodospad, który wpada do rzeki. Czyste powietrze, szum strumyka, śpiew ptaków pozwalają na prawdziwy relaks i odpoczynek.

Z myślą o najmłodszych zakupiliśmy kucyka, na którym dzieci mogą jeździć, oraz mamy króliki, barany i suczkę beagla. Posiadamy również mały basen, plac zabaw, boisko do siatkówki, duże huśtawki. Zimą udostępniamy narty, sanki oraz salę zabaw. Dla dzieci do 10 lat oferujemy 50% zniżki przy dwóch pełnopłatnych osobach. Dzieci do lat 2 są bezpłatne.

Serwujemy śniadania w formie stołu szwedzkiego od godziny 8 do 9. Obiadokolacje składają się z dwóch gorących dań i godziny podajemy na miejscu. Inne posiłki są dostępne na zamówienie. Jesteśmy gospodarstwem agroturystycznym i cenią sobie zdrową, naturalną żywność. Większość produktów pochodzi z naszego własnego małego gospodarstwa lub jest kupowana lokalnie, aby móc serwować ekologiczne, zdrowe i smaczne dania. Goście mają również możliwość spróbowania świeżego mleka prosto od krowy, wiejskiego twarogu, masła i jaj. Istnieje również możliwość rezerwacji samego noclegu bez wyżywienia.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka Perła Południa

location_on Adres:

ul. Spiska 13 Kacwin, 34-441 Niedzica

woj. Małopolskie, Polska

phone 182627128

phone 504797747

insert_linkwww.perla-podhale.pl

Ilość miejsc: 55