Home » Agroturystyka » Agroturystyka Ostoja Dziejów od: 50zł do: 70zł

Agroturystyka Ostoja Dziejów Agroturystyka Ostoja Dziejów

Witamy w Ostoi Dziejów, miejscu, gdzie czas zatrzymał się kilkadziesiąt lat temu. U nas nie będziecie się spieszyć, a każdą chwilę będziecie celebrować wśród przepięknej i dzikiej przyrody. Tu nie dotarły udogodnienia cywilizacji, a większość codziennych czynności trzeba wykonać za pomocą własnych rąk i starych narzędzi.

Tu rządzi MAGIA I CZAR oraz wszechobecna wiedza i doświadczenie naszych Pradziadków… Zapraszamy wszystkich tych, którzy pragną poznać stare sposoby i zwyczaje. Chcemy podzielić się z Wami naszą wiedzą i umiejętnościami, które przekazywane są z pokolenia na pokolenie.

Jeśli szukacie miejsca na imprezę integracyjną, zieloną szkołę, grzyby, ryby czy po prostu dobrą zabawę połączoną z nauką to zapraszamy do nas. Nikt z naszych gości nie wyjedzie niezadowolony ani znudzony. Zadbamy o Wasze podniebienie i ducha, a szczypta adrenaliny i nowych doznań jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

Organizujemy również jednodniowe pobyty dla dzieci i dorosłych oraz wszelkiego rodzaju przyjęcia i eventy. Możemy zorganizować dla Was warsztaty rzemieślnicze, pokazy tradycyjnych rzemiosł i wiele innych atrakcji. Nasza oferta jest elastyczna i dopasowana do Waszych potrzeb.

U nas po prostu się nie śpi :). Wszyscy bawią się do samego rana, a potem jedzą śniadanie ze świeżych jaj na własnym boczku i cebuli z pajdą domowej roboty chleba… po prostu rewelacja! Nasza kuchnia oparta jest na tradycyjnych przepisach i korzystamy z lokalnych produktów.

A jeśli już ktoś musi spać, to oferujemy pokoje w chałupie z łazienką i wc. Ciepłe i przytulne, ciche i przede wszystkim z wspaniałymi łóżkami. Możecie też wybrać super spanie na sianie lub w szałasach! Stodoła i szałasy są przestronne i mogą pomieścić nawet 100 gości. Oczywiście obok znajduje się wygodny wychodek i pełne media.

Zapraszamy Serdecznie! Przyjdźcie i doświadczcie magii naszej Ostoii Dziejów. Z pewnością będziecie mieli niezapomniane chwile i nauczycie się wiele cennych rzeczy. Czekamy na Was!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka Ostoja Dziejów

location_on Adres:

Ojcowizna 1, 07-221 Brańszczyk

woj. Mazowieckie, Polska

phone 795410345

phone 795410345

insert_linkwww.ostoja-dziejow.pl

Ilość miejsc: 30