Home » Agroturystyka » Agroturystyka Obłańska od: 30zł do: 40zł

Agroturystyka Obłańska Agroturystyka Obłańska

Wisła Malinka to urokliwe miejsce, które zachwyca swoją naturą przez cały rok. Latem dolina rozkwita, a łąki stają się soczyście zielone. Przez środek doliny przepływa rzeczka o nazwie Malinka, która dodaje temu miejscu uroku. To idealne miejsce na wypoczynek dla całej rodziny. W pobliżu rzeczki znajduje się nasze gospodarstwo, gdzie można podziwiać różnorodne ptactwo, takie jak bażanty, kurki i kaczki pluskające się w stawie. Można tu również zagrać w kosza, poleżeć na trawie lub wieczorem rozpalić grilla w chacie i cieszyć się pięknymi chwilami.

Nasza gospodyni oferuje pyszne góralskie jedzenie, które z pewnością przypadnie do gustu. Możesz spróbować świeżych jajek i mleczka od naszej łaciatej krówki. Nasza stołówka jest niezrównana. Nawet zimą jest wiele wyciągów narciarskich w okolicy, więc możesz sprawdzić to osobiście. Gwarantuję, że nie będziesz żałować tego pobytu!

Na terenie naszego gospodarstwa do dyspozycji gości jest wiele atrakcji. Można odpocząć w altance lub na ławeczkach, skorzystać z chaty grilowej, podziwiać oczko wodne lub relaksować się w dużym ogrodzie latem. Dla dzieci mamy huśtawki, piaskownicę, basen, kosz, boisko do siatkówki i zjeżdżalnię. Mamy również cztery rowery do wypożyczenia. Organizujemy również kuligi z kolacją przy ognisku dla grup. Można również odwiedzić nasze „mini zoo”, gdzie można zobaczyć krowę, kozę, króliki, ozdobne kurki, bażanty, miniaturki kaczek, koty i gołębie.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka Obłańska

location_on Adres:

ul. Malinka 105, 43-460 Wisła

woj. Śląskie, Polska

phone 513548187

phone 513548187

insert_linkwww.agromalinka.pl

Ilość miejsc: 12