Home » Agroturystyka » Agroturystyka nieopodal jeziora Szurpiły od: 35zł do: 45zł

Agroturystyka nieopodal jeziora Szurpiły Agroturystyka nieopodal jeziora Szurpiły

Zapraszamy do niezwykłego zakątka, gdzie wody jeziora Szurpiły podchodzą do podnóża Góry Zamkowej – jakby i dziś chciały bronić dostępu do ostatniego grodu Jaćwingów. U nas zgubić można drogę w XXI wiek, ale napotkać tu wielki spokój przyrody, kontemplując jej ciszę, z której wyłaniają się wędrujący dawni mieszkańcy tych ziem.

Zapraszamy do gospodarstwa agroturystycznego usytuowanego w niezwykle malowniczej części Suwalskiego Parku krajobrazowego, nieopodal jeziora Szurpiły.

Pośród jezior i lasów czeka na Państwa drewniany dom otoczony sadem oferujemy łącznie 10 miejsc noclegowych. Kwatera posiada 4 pokoje, dwie łazienki z WC, aneks kuchenny i kominek.

Istnieje możliwość wynajęcia całego domu.

W odległości 400 metrów od gospodarstwa znajduje się plaża z pomostem. Do dyspozycji Gości łodzie wiosłowe.

Serdecznie zapraszamy! Odkryj niezwykły zakątek, gdzie jezioro Szurpiły spotyka się z Górą Zamkową, tworząc malowniczy krajobraz. Nasze gospodarstwo agroturystyczne jest położone w sercu Suwalskiego Parku Krajobrazowego, zaledwie kilka kroków od jeziora Szurpiły. Oferujemy drewniany dom otoczony sadem, który może pomieścić aż 10 osób. Dom składa się z 4 pokoi, dwóch łazienek z WC, aneksu kuchennego i kominka. Możliwe jest również wynajęcie całego domu. W odległości 400 metrów znajduje się plaża z pomostem, a nasi goście mogą korzystać z łodzi wiosłowych. Zapraszamy serdecznie!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka nieopodal jeziora Szurpiły

location_on Adres:

Szurpiły 22, 16-404 Jeleniewo

woj. Podlaskie, Polska

phone 515767102

phone 515767102

Ilość miejsc: 12