Home » Agroturystyka » Agroturystyka Listomie od: 300zł do: 400zł

Agroturystyka Listomie Agroturystyka Listomie

Listomie to malownicza wieś w Polsce, położona w województwie zachodniopomorskim, w gminie Myślibórz. Główną atrakcją tej miejscowości jest pobliskie jezioro Myśliborskie, które otoczone jest ląkami i polami uprawnymi, a brzegi porośnięte są pasem szuwarów. Jezioro to jest idealne do uprawiania żeglarstwa i turystyki wodnej, a organizowane są na nim różne regaty, takie jak Regaty im. Leonida Teligi i Regaty o Błękitną Wstęgę Jeziora Myśliborskiego. W jeziorze występuje aż 29 gatunków ryb słodkowodnych, w tym ryby karpiowate, ryby drapieżne (szczupak, sandacz, okoń i węgorz) oraz siejowate.

Bliskość jeziora, urozmaicona rzeźba terenu i lasy zachęcają do spacerów oraz uprawiania różnych dyscyplin sportowych. Okoliczne lasy obfitują w zwierzynę leśną, rzadkie gatunki ptactwa oraz runo leśne. Cała gmina Myślibórz, w której znajduje się Listomie, jest również bardzo cenna krajobrazowo i historycznie. Położona wśród pól i lasów, tworzy niezapomniane miejsce, idealne do wypoczynku.

W Listomie oferowane są 4 apartamenty, z których każdy może pomieścić do 6 osób. Apartamenty są wyposażone w pokój dzienny z kominkiem, telewizorem i sejfem, kompletnie wyposażony aneks kuchenny, ubikację z umywalką, taras z grillem, 2 sypialnie oraz łazienkę. Na terenie posesji dostępne są również różne udogodnienia, takie jak dostęp do jeziora, pomost, plac zabaw, miejsce na ognisko, pole namiotowo-campingowe, basen, a w niedalekiej przyszłości planowane jest również małe centrum SPA i siłownia. Dodatkowo, jest dostęp do bezprzewodowego internetu oraz parkingu.

W celu zapewnienia atrakcyjnego pobytu zarówno w pogodne, jak i mniej pogodne dni, w Listomie oferowana jest wypożyczalnia sprzętu sportowo-rekreacyjnego. Można wynająć motorówkę, 2 łodzie o mocy do 15 PS, narty wodne, banana wodnego, rowery wodne, łódki dla wędkarzy, rowery oraz kijki Nordic Walking. Istnieje również możliwość korzystania z własnego sprzętu rekreacyjnego.

Serdecznie zapraszamy do Listomia i życzymy udanego pobytu!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka Listomie

location_on Adres:

Listomie 19, 74-300 Myślibórz

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 957341531

phone 519613655

insert_linkagroturystyka-listomie.pl

Ilość miejsc: 24