Home » Agroturystyka » Agroturystyka Listomie od: 300zł do: 400zł

Agroturystyka Listomie Agroturystyka Listomie

Listomie to malownicza wieś w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w gminie Myślibórz. Główną atrakcją tej miejscowości jest pobliskie jezioro Myśliborskie. Akwen ten otoczony jest ląkami i polami uprawnymi, brzegi są porośnięte pasem szuwarów. Jezioro nadaje się do uprawiania żeglarstwa i turystyki wodnej. Organizowane są na mim międzynarodowe regaty m.in. Regaty im. Leonida Teligi i Regaty o Błękitną Wstęgę Jeziora Myśliborskiego. Występuje tu aż 29 gatunków ryb słodkowodnych. Dominują ryby karpiowate, choć nie brak jest ryb drapieżnych (szczupak, sandacz, okoń i węgorz) i siejowatych.

Bliskość jeziora, urozmaicona rzeźba terenu i lasy zachęcają do spacerów i uprawiania wielu dyscyplin sportu. Okoliczne lasy obfitują w zwierzynę leśną, rzadkie gatunki ptactwa oraz runo leśne.

Bardzo cenna krajobrazowo i historycznie jest cala gmina Myślibórz, położona wśród pól i lasów. To wszystko łącznie z wieloma zabytkami tworzy niezapomniane miejsce, doskonałe do wypoczynku.

Oferujemy 4 apartamenty każdy do 6 osób.

Wyposażenie: Pokój dzienny z kominkiem, TV i sejfem, Kompletnie wyposażony aneks kuchenny, Ubikacja z umywalką, Taras + grill, 2 x sypialnia, Łazienka.

W obrębie posesji: dostęp do jeziora, pomost, plac zabaw, miejsce na ognisko, pole namiotowo-campingowe, basen, w niedalekiej przyszłości małe centrum SPA i siłownia, monitoring, dostęp do bezprzewodowego internetu, parking.

Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwość zamówienia cateringu.

Chcąc zapewnić Państwu atrakcyjny pobyt zarówno w pogodne jak i mniej pogodne dni, oferujemy naszą wypożyczalnie sprzętu sportowo-rekreacyjnego. Posiadamy: motorówkę, 2 łodzie o mocy do 15 PS, narty wodne, banana wodnego, rowery wodne, łódki dla wędkarzy, rowery, kijki Nordic Walking.

Możliwość korzystania z własnego sprzętu rekreacyjnego.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka Listomie

location_on Adres:

Listomie 19, 74-300 Myślibórz

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone tel. +48 (95) 734 15 31, +48 519 613 655

phone tel. +48 (95) 734 15 31, +48 519 613 655

insert_linkagroturystyka-listomie.pl

Ilość miejsc: 24