Home » Agroturystyka » Agroturystyka Kurozwęki od: 30zł do: 45zł

Agroturystyka  Kurozwęki Agroturystyka Kurozwęki

Kurozwęki to nie tylko mała osada, ale także idealne miejsce do wypoczynku. Położona przy trasie Staszów – Szydłów, oddalona o 7 km od Staszowa, otoczona rozległymi lasami, które obfitują w grzyby, jagody, jeżyny i zioła. W pobliżu znajduje się czysta rzeka, w której można się kąpać i łowić ryby. W odległości 5 km znajduje się zalew w Chańczy oraz jezioro w Golejowie. Ośrodki wypoczynkowe przy tych zbiornikach wodnych posiadają sprzęt pływacki, co czyni je idealnymi miejscami do uprawiania sportów wodnych. Dla miłośników historii są również dostępne zabytkowe Kurozwęki oraz małopolskie miasteczka. W odległości 3 km od gospodarstwa znajduje się stadnina koni w Kotuszowie, gdzie można nauczyć się jazdy konnej lub wynająć bryczkę po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Jeśli preferujesz wypoczynek nad wodą, możesz wybrać się nad sztuczne jezioro Chańcza, które ma prawie 500 ha powierzchni i znajduje się 7 km od gospodarstwa. Na terenie jeziora są strzeżone kąpieliska, gdzie można wypożyczyć sprzęt wodny. Dodatkowo, jezioro Chańcza oferuje zaciszne zatoczki w otaczających je lasach, które są idealne dla wędkarzy. Warto również wspomnieć, że jezioro jest bogate w różne rodzaje ryb.

Goście mają do dyspozycji pięć dwu- i trzyosobowych pokoi na piętrze domu mieszkalnego. Jest również oddzielna łazienka przeznaczona dla gości. Możliwe jest zamówienie pełnego wyżywienia, czyli śniadania, obiadu i kolacji, lub przygotowywanie posiłków we własnym zakresie. Właściciele gospodarstwa serdecznie witają gości ze zwierzętami, takimi jak psy. Zadowoleni goście to dla nich największa satysfakcja, więc z pewnością będą się starali, aby Państwo czuli się u nich jak najlepiej.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka  Kurozwęki

location_on Adres:

Kurozwęki ul. Kościelna 1/B, 28-200 Staszów

woj. , Polska

phone 158667294

phone 601497294

insert_linkwww.agrobania.linuxpl.com

Ilość miejsc: 15