Home » Agroturystyka » Agroturystyka Koński Gaj Tanowo od: 110zł do: 180zł

Agroturystyka Koński Gaj Tanowo Agroturystyka Koński Gaj Tanowo

Nasze gospodarstwo agroturystyczne położone jest na skraju malowniczej Puszczy Wkrzańskiej, tuż przy lesie, z dala od miejskiego zgiełku. Mamy dogodną lokalizację, zaledwie 10 km od Szczecina i 8 km od Polic. W okolicy znajduje się również rezerwat ptaków nad jeziorem Świdwie, który obejmuje obszar 900 ha i jest domem dla ponad 300 gatunków ptaków. Jest tam również obserwatorium ornitologiczne, które jest prawdziwym rajem dla miłośników przyrody.

Jeśli jesteś miłośnikiem grzybobrania lub zbierania jagód, to nasze lasy są idealnym miejscem dla Ciebie. Możesz również spróbować swoich sił w wędkowaniu w pobliskim stawie, który znajduje się zaledwie 1,5 km od naszego gospodarstwa. Okolica jest pełna ciekawych miejsc do zwiedzania, takich jak cmentarze kurhanowe, osada z okresu kultury łużyckiej oraz liczne zabytki architektury sakralnej.

Jeśli lubisz aktywny wypoczynek, to z pewnością docenisz nasze piesze i rowerowe trasy turystyczne, które prowadzą nad Zalew Szczeciński. Już niedługo będzie również możliwość korzystania z tras konnych. Nad Zalewem znajduje się morskie przejście graniczne, port jachtowy w Trzebieży oraz port rybacki w Nowym Warpnie, które są warte odwiedzenia.

Oferujemy cztery komfortowe pokoje dla naszych gości, w tym pokoje dwuosobowe, trzyosobowe, czteroosobowe oraz pięcioosobowe (z możliwością dostawki). Wszystkie pokoje posiadają łazienki, a dwa z nich mają również antresolę dla dwóch osób oraz duży taras, z którego można podziwiać piękne widoki na śródleśną polanę. Często dzikie zwierzęta, takie jak sarny, dziki, zające i czasem borsuki, odwiedzają naszą polanę.

Nasza kuchnia jest znakomita i urozmaicona. Posiłki przygotowujemy na miejscu, a także jesteśmy w stanie uwzględnić różne diety, jeśli wcześniej o tym poinformujesz. Organizujemy również kameralne spotkania na świeżym powietrzu, przy ognisku i z cateringiem.

Jeśli jesteś miłośnikiem jazdy konnej, to mamy dla Ciebie świetne wieści! Posiadamy 33 konie i prowadzimy jazdę konną. Możesz skorzystać z naszych usług i spędzić czas na odkrywaniu okolicy w towarzystwie naszych pięknych i przyjaznych koni. To idealna forma relaksu i aktywności na świeżym powietrzu.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka Koński Gaj Tanowo

location_on Adres:

ul. Gunicka 31, 72-004 Tanowo

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 913126801

phone 609240204

insert_linkwww.jazdakonna.pl

Ilość miejsc: 20