Home » Agroturystyka » Agroturystyka Gazdówka od: 25zł do: 40zł

Agroturystyka Gazdówka Agroturystyka Gazdówka

Serdecznie zapraszamy przez cały rok do naszego gospodarstwa (10ha) położonego w cichym i ustronnym miejscu. Nasz gospodarz jest bardzo dumny z „Pstrągów z Bystrej Wody„, które są dostępne tylko dla naszych gości i nas samych. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zachwyceni smakiem i świeżością naszych pstrągów.

Nasze gospodarstwo jest również atrakcyjne zimą. W odległości około 1 km od domu znajdują się wyciągi narciarskie, które zapewniają doskonałą zabawę na stoku. Dodatkowo, nasz gospodarz organizuje kuligi, które kończą się przyjemnym ogniskiem. To doskonała okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu i cieszenia się zimowymi atrakcjami.

Jednak to nie wszystko. Nasza kuchnia oferuje wiele różnych dań, które z pewnością zadowolą podniebienia naszych gości. Ci, którzy mieli już okazję spróbować naszych potraw, bardzo chwalą świeże mleko, które pozyskujemy od naszych własnych krow i koz. Nasz chleb jest wypiekany w starym, tradycyjnym piecu, co nadaje mu niepowtarzalny smak. A oczywiście, nie można zapomnieć o naszych pstrągach, które można własnymi rękami wyciągnąć ze strumienia. To prawdziwa przyjemność dla miłośników ryb.

Zatem, jeśli szukają Państwo spokojnego i urokliwego miejsca, gdzie można odpocząć wśród pięknej natury, delektując się pysznym jedzeniem, to zapraszamy serdecznie do naszego gospodarstwa. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i chwile relaksu.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka Gazdówka

location_on Adres:

Wierchomla Wielka 54, 33-350 Piwniczna-Zdrój

woj. Małopolskie, Polska

phone 184468219

phone 184468219

insert_linkwww.kucz.piwniczna.pl

Ilość miejsc: 10