Home » Agroturystyka » Agroturystyka Gajówka Jamna Noclegi od: 30zł do: 40zł

Agroturystyka Gajówka Jamna Noclegi Agroturystyka Gajówka Jamna Noclegi

Gospodarstwo agroturystyczne znajduje się w urokliwej miejscowości Jamna, położonej na terenie Parku Ciężkowicko-Rożnowskim, na górze Rosulec (500 m n.p.m.). To idealne miejsce dla miłośników przyrody, którzy chcą cieszyć się pięknymi widokami i spędzić czas na długich spacerach lub wędrówkach rowerowych po szlakach turystycznych. W samym Jamnej znajduje się ośrodek o.o. Dominikanów, którzy zbudowali tu kościół Matki Boskiej Niezawodnej Nadziei. Co roku, 15 sierpnia, odbywają się tu uroczystości, które przyciągają wielu turystów. Warto odwiedzić również Kaplicę Męczeństwa wsi Jamna, gdzie odbywają się uroczystości kilka razy w roku.

Jamna to również doskonałe miejsce dla miłośników górskich sportów, takich jak rowerowe czy narciarstwo klasyczne. Przez cały rok goście mają do dyspozycji 2 pokoje trzyosobowe i 1 pokój dwuosobowy. Właściciele gospodarstwa oferują wyżywienie na miejscu, a ich specjalnością są pyszne pierożki. Jeśli szukasz ciszy, spokoju i kontaktu z przyrodą, to właśnie tutaj znajdziesz to, czego potrzebujesz. Gospodarstwo agroturystyczne organizuje również ogniska, spotkania, urodziny, chrzciny, imieniny, a nawet kuligi. Cieszymy się, gdy nasi goście są zadowoleni, ponieważ ich satysfakcja jest dla nas najważniejsza.

Zapraszamy do naszej Gajówki, gdzie z pewnością spędzisz niezapomniane chwile w otoczeniu pięknej przyrody i ciesząc się gościnnością naszego gospodarstwa.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka Gajówka Jamna Noclegi

location_on Adres:

Jamna 47, 32-842 Jamna

woj. Małopolskie, Polska

phone 727690159

phone 662358152

insert_linkwww.jamna.agro.pl

Ilość miejsc: 8- 12